Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek jogos a részéről?

Figyelt kérdés
A párom elmondta mikor nem jöttünk össze mert vmijen okból kifojolag barátok maradtunk anno összejöttem egy sráccal ès mikor sokat vitàztam vele meg elhanyagolt akkor vele beszélgettem.szakitottama sráccal ès összejöttünk de kiderült hogy ö nem bizott bennem ès ezèrt szart le sokszor ès hanyagolt el .

2018. okt. 24. 04:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Írt privátba is. Az se ment neki...
2018. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Menj nyelnyelvtan tanárnak te kis nyomi .:DXD
2018. okt. 25. 15:41
 13/15 A kérdező kommentje:
En nem süllyedek le a te értelmi szintedre .:DSztem ha értelmes lennel akkor nem magyaràzkodnàl hogy mièrt nem tudsz szöveget èrtelmezni.Tipikus hülye vagy.
2018. okt. 25. 15:47
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha lenne agyad, akkor elsőre felfogtad volna, hogy azért nem lehet értelmezni, mert annyira hülye vagy, hogy képtelen vagy leírni érthetően legalább egy mondatot. Ráadásul hemzseg a hibáktól minden szavad. És nem egyedül nekem nem megy ennek az értelmetlen katyvasznak a megértése, de a kocsisoron ezt úgysem nézik, idióta.
2018. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te is csak magadból indulsz ki. Hehe XD.
2018. dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!