Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából ez nem kérdés, véleményt szeretnék kérni. Párommal 1 éve vagyunk együt. Van bennem egy kis féltékenység, mióta észrevettem, hogy fent van több társkeresős oldalon, pl. Badoo, és Facebookon is írogat más lányoknak, "lenne kedved megismerkedni? " meg ilyenek, többször szóvá is tettem már, azt mondta, sose csalna meg, csak az egójának kell a visszaigazolás :D Mondjuk ilyet még nem hallottam. Miért csinálja ezt? Nem vagyok elég neki? Vagy még nem veszi elég komolyan a kapcsolatunkat?
2018. okt. 31. 19:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Az exem csinálta ugyanezt. Ugyanezt a szöveget adta be. Lefordítom neked! Ez azt jelenti, hogy nem tisztel, nem szeret és egy jellemtelen alak. Legyen annyi önbecsülésed, hogy kidobod. Hajrá! Menni fog!
2018. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak a sz...rháziak csinálják.Te meg nem vagy köteles elviselni.Tudod,ezekből lesznek azok a vèn genyák,akik fèl èvente költöznek,ha akad friss pipihús...
2018. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.

Ő már pedig menni akar,máskülönben nem ismerkedne más nőkkel társkersőn.

2018. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Első ilyennél mondtam volna, hogy kalap-kabát.

Miért csinálja? Mert nincs következménye. Látja, hogy te akkor is vele maradsz, ha sz.rba se vesz. Ha nem dobod ki az ilyen alakot, nincs min csodálkoznod.

2018. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Es aki valaszol neki,es randira hivja,nem megy el mert,te vagy neki?....

Majd ezt is,csak szovateszed a TE parodnak?

2018. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert dobbantani szeretne, de addig is van valaki, akitől megkapja azt, amit akar. Dobd ki!
2018. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Gáz a pasi, jellemtelen, semmibe vesz. Nem shzórakozta ki magát. Tapasztalatokat akar szerezni, mindenféle nővel kufircolni akar. Lépned kell, nincs választásod.
2018. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

És mennyire kell h..lyenek lenni ahhoz, hogy valaki egy ilyennel is maradjon?..


Ne haragudj, gondolom kitalálod a véleményemet.

2018. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon sajnállak kérdező.


Te sem veszed észre a normális pasikat körülötted ( pedig biztos akad egy-kettő), helyette inkább a nagyképű király kell , az igazi giggolo, aki érzelmileg semmibe sem vesz és az utolsó szemetet is jobban tiszteli , mint téged a párját.


Sajnállak, mert a női nem nagy része ezekre bukik, míg sok normálisabb pasi nem talál párt magának, mert az esélyt sem kapja meg tőletek.


Sajnállak, mert inkább a neten kérdezed meg , hogy helyes - e hogy a pasid mindenkivel flörtöl, ahelyett, hogy lenne egy reális valóság képed arról, hogy ha kapcsolatban vagyunk valakivel akkor NEM IROGATUNK MÁSOKNAK HOGY SZIA GYERE ISMERJ MEG


nálam kicsit konzervatívabb egy kapcsolat, nem fér bele a másokkal való flörtölgetés , ölelkezés, puszilkodás ( néhani kivétel akad nyilván) , de összességében lesújtó a helyzet, hogy a nők egyik része sír a rossz pasija miatt, a másik meg dobálja ki a normálisakat, mint a szemetet.


Szóval az én kérdésem: Miért vagy még vele?


( én is pasi vagyok, ha másoknak irogatok nem fogok megváltozni , mert te rámszólsz, diszkrétebben, de csinálom. ez mindig is így volt és így lesz )

2018. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

A kérdést pedig írd át valahogy vagy nem tudom. Miért csinálják ezt a férfiak?


Miféle férfiak? Mindegyik? 100 ból 100? Ezerből ezer? Millióból millió? Vagy csak néhány suttyó, akihez ragaszkodsz?


ne sztereotipizáljunk mert vannak még normális férfiak, csak nem értékelitek mert a média ami napi szinten nevel titeket, nem ezt a képet mutatja az " álomférfiről"


üdv


Elvis

2018. nov. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!