Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűnt a barátom, hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a barátom, hogy tudnék ezzel megbirkózni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 22. Érdekes körülmények között ismerkedtünk meg, ő is elég érdekes életet élt, de én elfogadtam mert tudtam hogy a tettei ellenére egy nagyon jó ember. Pár hónapja eltűnt. Nyomoztak is az ügyben, de azok alapján amit kiderítették azt mondták hogy már biztosan nem él.

A szüleim nem tudtak a kapcsolatunkról, akkor tudták meg amikor kiborultam mert lezárták a nyomozást. Holttest nincs, de állítják hogy már biztosan nem él.

Apukám azt mondta, ilyen ember mint ő jobb is ha nincs már az élők sorában.

Azóta depresszióval küzdök, nem vagyok önmagam. Valahol mélyen legbelül bízom benne hogy él, és hazajön hozzám, de közben ott van az is, hogy kimondták, semmi esélye annak hogy életben legyen.

Hogy tudnék ezzel megbirkózni? A tehetetlenség, és a reménytelenség a legszörnyűbb.

Hogy lehetne elengedni valakit, aki lehet hogy él még valahol?



2018. nov. 2. 12:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem neked segítségre van szükséged, mert nagyon gyerekvilágban vagy.


Olyan nincs, hogy egy iskolában nincs iskolapszichológus! Kérd meg az ofődet, hogy segítsen.

Pszichológus amúgy van TB-re is, ennek is utána tudsz nézni.

2018. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mit titkolozol??? Miert nem irod le kerek perec milyen eletet elt a baratod???


EN MEGMONDOM: LOPOTT! DROGOZOTT! A baratod egy bortonotoltelek drogos, es meglepett hogy ne csukjak le mert lopott es mar korozte a rendorseg!!! Ezert titkolod.

2018. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez az hogy titkolozol meg a szuleid elott is, teged is jellemez hogy nem vagy egy mintagyerek.
2018. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy mintagyerek vagyok :)
2018. nov. 4. 12:21
 15/17 anonim ***** válasza:
De nagyot fogsz te koppani, amikor megtudod hogy uj csaja es azzal lepett le.
2018. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem kértem kioktatást. Ismerem őt, szeret engem, akárhol is van
2018. nov. 4. 13:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha hazaszeretne jönni hozzád, életjelt adna magáról. Tehát vagy nem él, vagy tojik rá mi van veled!
2018. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!