Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm újabban milliomos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm újabban milliomos és millárdos férfiak körében van, szórakozik. Ti féltenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy üzletasszony asszissztense lett, akivel el kell mennie üzleti vacsorákra, irodán kívüli megbeszélésekre is. Ez a nő egy nagy és gazag cég feje, ennek megfelelően csupan "menő" emberrel találkozik a barátnőm is, milliomos és milliárdos fiatal férfiakkal is. Most is egy üzleti vacsorán vannak, amit majd követ egy ilyen party szerűség, engem meg esz az ideg. Nagyon rendese lány, féltékenységre okot nekem sosem adott, sőt már nekem nézett el megcsalást (nem vagyok rá büszke, nem azért mondom), illetve ha vége van ezeknek, mindig keres is engem egyszerre telefonon, hogy most megy haza vagy most ért haza. De én egy egyszerű melós ember vagyok, 150-160 ezres nettó fizetéssel és félek, hogy mit tudnak ezek a gazdag férfiak... A barátnőm nagyon szép nő, babaarc, nagy mell, hosszú haj, gyönyörű mosoly, emellett nagyon kedves, szinte mindenkit elbűvöl, szeretik őt mindenütt, ezért félek. Szerintetek van erre okom? Nem szeretném, hogy vége legyen, szeretem őt. 4 éve vagyunk együtt, ő 25 éves, én 28 éves vagyok.
2018. nov. 2. 20:27
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

30-as jól írja.

Szerintem élvezd ki a barátnőd,mert max félév és hello,ha csak addig kezdesz magaddal valamit plusz nem fogja a megcsalásodat felhánytorgatni.

2018. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!