Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm újabban milliomos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm újabban milliomos és millárdos férfiak körében van, szórakozik. Ti féltenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy üzletasszony asszissztense lett, akivel el kell mennie üzleti vacsorákra, irodán kívüli megbeszélésekre is. Ez a nő egy nagy és gazag cég feje, ennek megfelelően csupan "menő" emberrel találkozik a barátnőm is, milliomos és milliárdos fiatal férfiakkal is. Most is egy üzleti vacsorán vannak, amit majd követ egy ilyen party szerűség, engem meg esz az ideg. Nagyon rendese lány, féltékenységre okot nekem sosem adott, sőt már nekem nézett el megcsalást (nem vagyok rá büszke, nem azért mondom), illetve ha vége van ezeknek, mindig keres is engem egyszerre telefonon, hogy most megy haza vagy most ért haza. De én egy egyszerű melós ember vagyok, 150-160 ezres nettó fizetéssel és félek, hogy mit tudnak ezek a gazdag férfiak... A barátnőm nagyon szép nő, babaarc, nagy mell, hosszú haj, gyönyörű mosoly, emellett nagyon kedves, szinte mindenkit elbűvöl, szeretik őt mindenütt, ezért félek. Szerintetek van erre okom? Nem szeretném, hogy vége legyen, szeretem őt. 4 éve vagyunk együtt, ő 25 éves, én 28 éves vagyok.
2018. nov. 2. 20:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

Pedig de 8-as,aki igényes mind törődik a külsejével,főleg a gazdagok,drága ruha,komoly verda,lakás ízléses.

Kérdező a saját érdekedben szerezz piacképes szakmát vagy adok max egy évet ès elbúcsúzhatsz a barátnődtől.

2018. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

nem megbántani akarlak,


de se pénzed, se hűséged, se közös jövőtök ígérete...


akkor meg mégis miben reménykedsz? Hogy otthon csücsül mindennap , csakhogy neked megfeleljen?

Na ugye, h nem.

Egyébként sztem is egy idő után le fog lépni.

2018. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne közös jövő? Hűségem meg már van... Sok más ember sem keres jobban, sőt...
2018. nov. 2. 21:30
 14/31 anonim ***** válasza:
3%
Kamukérdés, ha még nem esett volna le valakinek.
2018. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%

Kihez képest!


Akkor meg minek vagy beparázva a milliomosoktól?

Ismered a mondást: ,, nem zörög a haraszt , ha nem fújja a szél"


A hűségedet meg hadd ne kommentáljuk. Aki 1x félrelép, az 2x megteszi, hiába ígérget.

Valljuk be, ez eddig nem jó útlevél a jövőhöz.

2018. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem kamu, de nem érdekel, hogy mit gondolsz.
2018. nov. 2. 21:34
 17/31 anonim ***** válasza:
40%

magyarán beismered, hogy igazam van, mert saját magadnak ismételgeted, hogy nem érdekel, miközben itt lógsz.


Nos édes, ilyen az élettapasztalat. Senki se mondta, hogy cukormázzal lesz leöntve.

Inkább add ki az útját te, és regisztráljál fel az egyik párkeresőre.

Egyszerűbb lesz mindenkinek.

2018. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
24%

,,Sok más ember sem keres jobban, sőt..."

Nekik nem is ilyen barátnőjük van hanem valami dagadt leharcolt.

Ez ne vigasztaljon kit érdekel más?

Mivel bekerült abba a körbe rápróbálnak már pedig ráfognak főleg ha a barátnőd látja kaphat jobb pasit sikerrsebbet

2018. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
30%

Sikeresebbet akart lenni.

Mivel ha magad nem teszed és nem kezdesz el törtetni akkor miért maradna veled ha kaphat sokkal jobbat?

2018. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17%

"Aki 1x félrelép, az 2x megteszi, hiába ígérget." légbőlkapott hülyeségeket én is tudok mondani... például a dolgok nem önmagukhoz képest azok amik. Ha fekete-fehérben gondolkodsz, akkor ezen is elgondolkodhatnál.

32/f

2018. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!