Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy ezt csinálja a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve vagyunk együtt. Minden jól működik a kapcsolatunkban.

2 éve járunk egyetemre két külön városban. Amikor megismertem visszafogott volt és nem járkált bulizni. Azonban mostanában, mert a hobbija a videózás elkezdett és mindig megy az egyetemi nagy bulikba, ahova ugye én nem, mert más egyetem, én nem vagyok ott akkor. Ezeken a bulikon mindig videózik. A videók eredménye pedig az, hogy mindig ugye csajokat vesz fel táncolás közben, ahogy riszálják a feneküket meg a mellüket mutogatják és számomra ez annyira undorító!!!

És ő ezt napokig szerkesztgeti...

Lehet hogy tök hülyeség hogy zavar ez engem, de szeretném kikérni mások véleményét.


21L



2018. nov. 9. 10:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Szokott másról is 1-2-t pl. tájakról. Amúgy tényleg nagyon profi!!

Viszont egyre több bulisat készít. És ahogy visszanézem nagyon elszomorít.

Nem csak lányok szerepelnek benne, mert van olyan, hogy fél pucér fiúk táncolnak és akkor utána pedig a korosztályunkbéli lányok szoknyában riszálják a feneküket és szinte sorba az összes lányt így fel veszi, meg a cicijükre is zummol, meg nyilván az arcukra.

És az zavar, hogy ezt ő utána ezerszer visszanézi, míg szerekeszti.

Egyébként elég jó pasi a barátom, szerintem kb. mindenki rá mászik azon a bulin,de én megbízom benne. Mert tudom, hogy szeret, csak jó lenne ha felhagyna ezzel, mert én ezt így nem akarom...

Majd megmondom neki.

2018. nov. 9. 13:46
 12/16 anonim ***** válasza:
Na ezért menekültem mindig az "elég jó" pasiktól akikra minden nő rámászik :-D
2018. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát igen.....

De ő egyébként nem az a nagyképű fajta, meg nem is az a csajozós. Én vagyok a második barátnője.

Csak ez a fránya videó.

2018. nov. 9. 23:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy jogosan, pl minek neki más nő akit nézegethet; viszont cska nézegeti őket; és lehet, hogy pont ez a változatosság kell neki, hogy fenntarthassa irántad is az érdeklődését, vagy valami (nemt uodm)
2018. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces. :'D Múltkor le lett ugatva a csávó, amiért zavarta, hogy az ő barátnője hasonlóan viselkedik, mint a kérdező pasija. :'D Akkor is mindenki a csávót akarta keresztre feszíteni, mert birtokolni akarja a barátnőjét és nehogy már meg kelljen vakulnia a barátnőjének most megint a egy csávó van keresztre feszítve, mert miért nézeget más lányokat a görény. Többek között az egyes válaszolók közül, akik itt azt írkálták, hogy mit képzel itt magáról a csávó hogy nézeget más lányokat múltkor a fiú kérdezőt ugatta le hogy most vakuljon meg a barátnője?
2018. nov. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Én nem láttam azt a kérdést.

És nyilván nem vagyok ott és nem tehetek semmit és nem fogom azt mondani, hogy ne nézzen senkire. Mert ilyet nem is lehet:D

Csak a túl erotikusan sikerült vidik nem kedvemre valók:D:/

2018. nov. 10. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!