Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz mindig az a válóok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz mindig az a válóok, amiért anno belémszerettek?

Figyelt kérdés
Először hosszú évekig imádják az egyéniségem, aztán állandóan belekötnek, kritizálják, majd szakítanak velem. Mindig ez a forgatókönyv, miközben én nem változom semmit. Miért?
2018. nov. 10. 12:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha nem rám lenne kihegyezve ez a dolog. Már mások is irták, hogy velük is előfordult, ezért inkább általánosságban érdekelne ez a válasz. Amit eleinte szeretünk a másikban, az miért lesz később negatív előjelű?
2018. nov. 10. 14:54
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Lehet eleinte örülnek,hogy nem vagy egy tipikus mai pitsa,aztán rájönnek hogy rém unalmas vagy.
2018. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12: :)) Te pedig végtelenül kedves vagy. :)

Egy szigeten élek, lovagoltam elefánt nyakában, belemásztam vulkánkráterbe, ejtőernyőztem már 20 évvel ezelőtt is, szóval nem igazán gondolom magam unalmasnak. :)

2018. nov. 10. 15:37
 14/18 A kérdező kommentje:
10: Köszi, ezen elgondolkozom. :)
2018. nov. 10. 15:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Más komplexumokat, más helyzetben, más tudatállapotban lát meg belőle. Szóval messze nem ugyanazért.
2018. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Mert mindennek van előnye is, hátránya is. És az idővel, valamint a szerelem elmúltával jobban szembeötlik a hátrány. Nekem volt egy idegileg labilis, olykor életveszélyes barátom. Kétszer voltam életveszélyben mellette, pl. vezetés közben leverte ordibálva a visszapillantót, stb...Munkahelyein is mindig harcba keveredett valakivel. Képtelen volt egy helyen maradni hosszútávon. A következő páromban a végtelen nyugodtságát imádtam a legjobban épp emiatt. Sose vesztette el a fejét, maga volt a végtelen nyugalom. Teljes biztonságban éreztem magamat mellette. Körülötte nem voltak balhék. Minden kollégájával jól kijött. De aztán amikor engem kellett volna megvédeni, akkor nem volt sehol. Ez különösen anyós-meny kapcsolatban végzetes hiba. A gerinctelenségig képes volt csöndben maradni. Amikor egy nagy vitában inkább az anyjáék mellé állt, valami végleg megtört bennem. Ugyanúgy rámentünk a konfliktuskerülő magatartására, mint a másikkal, aki mindig konfliktusba bonyolódott. De a választani lehet, inkább a gerinctelen, mint aki fizikailag volt rám veszélyes. Ugyanakkor, ha jönne egy betörő, van arról sejtésem, melyikük védett volna meg.
2018. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, lehet találni párt, csa0k nem a legegyszerűbb.
2018. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A fèrjemnèl vagyok ugy h zavarnak mar dolgok amiket az elejèn szerettem.

Pl a kisfius nagy bociszemei,

olyan kis szerény visszafogott srác volt

Nekem előtte olyan pasijaim voltak akik sok nőnek bejöttek,persze mindegyik szinte megcsalassal vegzodott

a férjem mas volt,ez fogott meg

Aztan eltelt 8ev,nem mert es nem tud kiallni magaert sem.

Gyava ember.O sose mond senkinek nemet mert fel h megbantja.

Velem tud veszekedni tud hatarozott lenni

de massal nem,es csak mindig meghuzza magat.

Nagyon szereti az anyukajat ami rendben van

de olyan szinten befolyasolja az eletet eletunket h rengeteg a vita miatta

Es megint az van h o nem fogja megbantani(pl most ne jojjon at mert faradtak vagyunk-ehelyett persze anyukam gyere csak

es kenytelen vagyok pihenes helyett fapofat vagni az anyoshoz)

Most mar érettebb fejjel egy férfira vàgyom

Aki kiàll mellettem,megért.Aki mellett biztonsagban erzem

magam.

Egyebkent jo ember es megbizhato.

Csak ezek a tutyimutyi dolgai ahh🤔

2018. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!