Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Introvertáltak, ti ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltak, ti ezeket hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Én alapvetően szeretek kimozdulni, szeretem a társaságot is, de új emberekkel nehezebben barátkozom.

Eddig szinte az összes párom extrovertált volt, így egy idő után elkezdtek megszólni, hogy a 800 ismerősükkel nem tudok úgy elbeszélgetni, nagy társaságban inkább csendes megfigyelő vagyok. Meg tudok nyílni, de nem rögtön, és nem vagyok kezdeményező.

Marhára zavar és idegesít, mikor ezért megszólnak.


2018. nov. 11. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is introvertált vagyok (25/N), a párom pedig eléggé extrovertált, bár ő furcsa eset, mert nagyon szeret társaságban lenni, meg nem nagyon szeret egyedül, de a legbelsőbb érzéseit mégis csak néhány emberrel osztja meg. Jó pár éve elvagyunk már együtt, próbáljuk megtalálni az arany középutat.
2018. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Extro vagyok és mit meg nem adnék egy kedves intro nőért...sajnos az extro emberekkel nem igen jövök ki mert elég intro-s vagyok... :D

Az egész személyiségem totál ellent mondás...én a bensőséges meghitt dolgokat szeretem.A tömeget rühellem...Ellenben nem igen szoktam egyedül lenni.Mindig van egy pár jó fej intro haver a közelembe.. :)Vicces de mára már csak intro barátom van...nem szándékosan csináltam...és nem rég derült ki mikor poénból valaki ki tette h töltsünk ki személyiség teszteket és tegyük ki h kinek mi jött ki.

Az viszont bunkóság beszólni a másiknak h miért nem beszélget egy társaságban a többiekkel.Főleg h ha ismer és tudja h a csendesebb típus vagy.Mondjuk mikor kapcsolatban voltam én nem is jártam társaságban elég volt nekem az asszony pajtás.

2018. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam már elég ritkán fordul elő hogy megszólnak amiért csendes vagyok, ilyenkor csak annyit szoktam mondani hogy én ilyen vagyok... Nagyon nem izgat már ki mit gondol!

F35

2018. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!