Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A testvérem vagy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvérem vagy a párom válasszam?

Figyelt kérdés
Fel éve élek együtt a párommal,de Ausztriaban dolgoztunk. Úhgy néz ki hamarasonan végleg haza megyünk mert otthon tervezzük. A multkor is otthon voltunk szabin a családi hazunkban laktunk 1 hónapot a párommal. Es még ott lakik anyukam és a tesóm is. Allandóan nyaggattak minek van itt és mikor megy már el...pedig a párom nagyon sok penzt beletett a rezsibe és a mindennapokba. Persze velem együtt. Sőt küldtem nekik mindig penzt. Sajnos nem tudunk hova menni mert a parom haza lakhatatlan felujítasra szorul..alberletet fizessünk amikor ugyanolyan jogom van ahhoz a hazhoz mint a tesómnak ?? Mit tegyek? Szeretem az otthonom a kutyam..de ők ki nem alljak a parom...

2018. nov. 11. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Elmentek albérletbe, azt ne mond már, hogy nincs annyi pénzetek, hogy fent tartsátok. A kutyát meg ha olyan helyet kerestek, akkor viheted magaddal.
2018. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Sztem egyszeru: csaladnak nem adtok penzt meg rezsi hozzajarulast, es amit igy emgsporoltok abbol felujitjatok a parod hazat. Azt persze, ha szetmentek lehet sirni...
2018. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én addig maradnék Ausztriában (ha megoldható), amíg a párod házát fel nem újítjátok. Egyébként meg ha nem megoldató, akkor albérlet. Amúgy sem költöznék a párommal együtt a szüleimhez, főleg ha még csak nem is látják szívesen.
2018. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De van penzünk, csak úgy érzem nincs jogom hozzá,hogy én is ott legyek.Ereztetik..mióta apukam meghalt..
2018. nov. 11. 15:49
 5/16 A kérdező kommentje:
Termeszetesen ha alberletbe megyunk,nem adunk bele.. de pont azért akartam otthon lakni,hogy segítsek nekik fizetni a hitelt es a rezsit..én csak jót akartam nekik..mert felek ha elmegyek vegleg...
2018. nov. 11. 15:51
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem élősködni akartok csak. Azt gondoljátok kevesebbet kell így hazaadni és a mindennapi kiadásokba beleadni(kaja pl), mint albérletben.
2018. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, mi a kérdés. Te mennyire örülnél neki, ha a tesód odaköltöztetne valakit a közös házatokba? Nyilván téged is zavarna. Hiába fizeti a rezsit, igenis zavaró, ha pl. anyukád nem tud hálóingben kimenni reggel a fürdőszobába, mert egy idegent kell kerülgetni. Nem kell nekik fizetni semmit, hanem el lehet menni albérletbe.
2018. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Meg szep h kevesebb egy meglevo hazba lenni, ami amugy felig ove az orokosodest nezve, mint akar 160at fizetni egy vadidegennek plusz meg a kaja stb.

Faxom se adna ilyeneknek penzt, kedves kerdezo, h ha kifizetem az ottletem, meg meg munka alatt is kuldom nekik a zset, es elegetlenkednek.

Meg a kisfaxomat. Amugy mas csaladba ha rovid tavra megy haza a csaladtag, ott elarulom, semmit nem fizetnek...csak ha nagyon azt erzi h kell...

2018. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Arrol nem is beszelve, h nem egy hete osszeszedett tiniszerelmes kolykot visz haza, hanem a parjat...
2018. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan melyik hozzaszolo írta hogy csak élősködünk...megsúgom mikor otthon voltunk..alapvető tisztítoszerek sem voltak otthon.. sőt...meg a kutyamnak a bolhaírtot is én vettem...
2018. nov. 11. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!