Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A testvérem vagy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testvérem vagy a párom válasszam?

Figyelt kérdés
Fel éve élek együtt a párommal,de Ausztriaban dolgoztunk. Úhgy néz ki hamarasonan végleg haza megyünk mert otthon tervezzük. A multkor is otthon voltunk szabin a családi hazunkban laktunk 1 hónapot a párommal. Es még ott lakik anyukam és a tesóm is. Allandóan nyaggattak minek van itt és mikor megy már el...pedig a párom nagyon sok penzt beletett a rezsibe és a mindennapokba. Persze velem együtt. Sőt küldtem nekik mindig penzt. Sajnos nem tudunk hova menni mert a parom haza lakhatatlan felujítasra szorul..alberletet fizessünk amikor ugyanolyan jogom van ahhoz a hazhoz mint a tesómnak ?? Mit tegyek? Szeretem az otthonom a kutyam..de ők ki nem alljak a parom...

2018. nov. 11. 15:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De ha ez nem lenne elég takarítva sem volt rendesen... oke mi elmegyunk...akarmennyire faj mert huszonévig ott éltem..végül is erthető.. de mar amikor múltkor bementem az ajton 3 ho utan akkor is grimaszoltak a paromra
2018. nov. 11. 16:23
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert nem szeretek mert anyanyelvi szinte besz. Angolul..tesomnak mindent megvett..ti mit tennetek?! Hagynatok a hazat es mindent vagy kivárnátok?
2018. nov. 11. 16:24
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát elég undorító a családod hozzá állása, főleg úgy, hogy támogatod őket. De nincs mit tenni, ha ők nem akarják, hogy oda menj a pároddal, akkor másképp kell megoldanotok. Anyádéknak ne adj egy fillért se, ők is oldják meg maguk az életük. Ti meg vagy menjetek albérletbe, vagy újítsátok fel a párod házát. Mondjuk azt csak lepapírozva, mert ha mondjuk szakitotok, akkor bukod a bele fektetett pénzed.

Amugy sem egészséges más csaladtagokkal együtt élni.

2018. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy hagynám a házat. Eleve nem jó ötlet szülő nyakára költözni. Persze az egy hónapos szabi az más, de életvitelszerűen, hosszabb távon biztos eszembe se jutna. Rengeteg feszültség forrás, senkinek sem jó.

Mit akarsz kivárni? Nem értem. Koncentrálj a ti saját életetekre, ne azon kattogj, hogy neked is jogod lenne ott lakni. Anyunak tessék megmondani, hogy mostantól nem küldesz pénzt, mert gyűjtötök a közös életetekre. Aztán pont.

2018. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Huszonévesen saját hiteles házban laktam a párommal!

Maradjatok ausztriában és rántsatok össze egy lakásra valót.

Egyébként nincs jogod ott lakni, annak van joga aki nevén van a ház....

Különben meg tudod ki menne olyan helyre ahol ki van utálva a párom!

2018. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kepzeld a nevemen van az reszem kedves utolso..☺☺☺
2018. nov. 12. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!