Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem keres?

Figyelt kérdés
Allitolag mindketten szeretjuk egymast de kulso hatasok vegett vegelett az 1 eves kapcsolatunknak. 1 hete nem keresett az exem pedig allilolag en voltam a tokeletes lany az eleteben. Lanyok ti meddig varnatok aki minimalisan sem keres titeket a szakitast kovetoen? :(

2018. nov. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Lehet egy buta kérdésem erre a buta kérdésre?

Ha szakítottatok miért kéne, hogy keressen!?

Ezért a neve SZAKÍTÁS.

MEGSZAKÍT minden kapcsolatot.

2018. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban külső tényezők miatt lett vége, lehet azzal tesz neked és magának is jót, hogy elenged, bármennyire szeret is. A várakozással és reménykedéssel csak nehezebb lezárni a dolgokat:)
2018. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én simán félrerúgnám a büszkeségemet; ha ennyire fontos lenne nekem a másik illető, és ennyire hiányozna, tennék felé lépéseket; ha ennyire nyomasztó lenne már a magány, az ő hiánya.
2018. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meggyőződésem, hogy egy párkapcsolat két félen múlik. Persze, vannak külső tényezők, de csak és kizárólag a Ti felelősségetek, hogyan kezelitek ezeket, hogyan oldjátok meg a problémákat. A kapcsolatotoknak nem magától lett vége. Ti ketten döntöttetek így. Ha úgy gondolod, hibás döntés volt, ne várj egyetlen percet sem, hanem cselekedj.
2018. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ne törődjetek a külső tényezőkkel,hanem carjátok le. És tartsatok ki egymás mellett; és ne engedjétek el egymást; ha fontosak vagytok egymásnak;

Szerintem van, akiért érdemes lehet végigvárni, amíg végre sikerül összeköltözni. Szerintme nem kellett volna szakítani. De mondjuk ha az egyik fél nagyon akarta; és nem akart harcolni már a szerelmetekért; a másik fél pedig kényszerhelyzetben volt, mit volt mit tenni, a másik már nem akarja , és ezért rábólintott. Tehát ha pl a másiknak nem ért ez annyit. De mondjuk nemtom. _Meg mondjuk pl elég szívás lehet, ha külső tényezők miatt elszakadtok; de én pl akkoris a havi min 1 találkozást választanám. Mégha pl a szülők elleneznék is és nem támogatnának; mármint pl nem lenne észszerű okuk, csak tiltani akarnának tőle, akkoris keresném a lehetőségeket, hogy hol tudok találkozni vele; mondjuk ha pl külföldre költözött volna valamelyikünk, az eléggé szívás lenne. De ha pl nem ilyen 40 év korkülönbség van köztetek, most mondtam valami extrém példát, meg ha tényleg valódi szerelem; akkor nem értem akkor na. Kellett volna keresni a lehetőségeket; hogy ne szakítsatok.

2018. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szakítottatok. Miért kéne keresnie? A szakitasnak oka volt, ilyenkor az a legjobb, ha nem tartjatok a kapcsolatot semmilyen szinten. Csak a tovább lépést neheziti meg.

Ha meg úgy érzed hiba volt a szakitás, meg lehetne oldani a problémát, akkor keresd te.

2018. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Írj egy kis üzenetet neki, adj neki valami jelet hogy érdemes lehet még tennie érte.
2018. nov. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 H_Vivien ***** válasza:
Ha külső hatás miatt vége lett a kapcsolatotoknak, akkor sosem volt igazi kapcsolat. Hacsak nem a külső hatás egy másik nő. Mondjuk akkor sem volt valami erős a Ti nagy szerelmetek. Miért keresne, szakítottatok, Ő éli a kis életét, Te is szedd össze Magad és lépj túl. Azért nem keres, mert nem akar, nem érdekli mi van Veled, szakítottatok Ő jobbra, Te balra. Ennyi. Kemény, de ennyi.
2018. nov. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!