Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége mindennek? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége mindennek? Nem bírom tovább! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A helyzet a következo, a parommal 2 eve vagyunk egyutt, mind a ketten 22 evesek vagyunk, es nekem o az elso pàrkapcsolatom. Neki is en vagyok, azert mert elottem nem volt hosszutavu se viszonzott. De nem ez a lenyeg, hanem mostanaban jottem ra eddig mindig en adtam a kapcsolatunkba SZINTE mindent! Besokaltam, elfaradtam es olyan mar mintha csak egy szimpla emberrel elnek egyutt, mert egyutt elunk! 1eve..a testi egyuttletet is stresszlevezetesnek hasznalja. Elveszett belole a tuz, mert elkenyelmesedett, es hibasnak erzem magam mert tulon tul csak adtam minden nap tettem valamit. O is ad a kapcsolatunkba de legfokeppen en vagyok nokent a kozeppontban nem mi vagyunk hanem o es en.. Ez zavar.. Eddig azt hajtogatta minden problemat kozosen gyoztunk le de ez egy nagy onbecsapas, mindent en csinaltam.. En kerdeztem en mentem utana en kerestem a megoldast.Pasi letere annyit hisztizik mint egy kislany, es elvarja, hogy en "udvaroljak'hódítsam vissza mar az elejen is tudtam ezeket, de nem gondoltam ennyire nehez lesz!!!! Mikor kozoltem vele a tenyeket hogy ez es ez van es en szeretnek valtoztatni es valtozzunk kozosen ne szakitsunk nezzunk egy iranyba ha o is ezt akarja erre a reakcioja negativ volt, es ujjal mutogatott ram,hogy mi az hogy en azzal vadolom, hogy o nem tesz semmit! Meg, keressek mast... Aztan megint visszatertem regi onmagamhoz es elkezdtem bocsanatot kerni ofelsegetol..szerintetek mit tegyek? Mar nem birom...
2018. nov. 16. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Szokásos hiba: minden te csinálsz és egy idő után ezen már nem is akar váloztatni. Szétpörgöd magad, mindent te ellenőrzöl, példakép vagy és az is akarsz lenni. Majd mikor látszólag minden álmod teljesítve van, akkor besokalsz. Ez a tipikus hiba a gyereknevelésben is. A nyomorult gyerekeknek nem adnak semmilyen teret és aztán csodálkoznak, hogy sérül a gyerek a cslád és nem tudnak ezzel semmit kezdeni. Én biztos erősen visszavennék az örökös pörgésemből és figyelném, hogy mi a reakció.
2018. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Mivel dupla annyi idős vagyok, tapasztalatból mondom, minden férfi ilyen, minden férfivel ez lesz, két év után véget ér a szerelem, aztán mennének másfelé vagy kikacsintgatnak.. Ha még lehet vele beszélni, próbáld meg, vázold fel a jövőbeni terveidet, ha nem egyezik az övével, akkor agyő. Ne pazarolj rá több időt. A kapcsolat kompromisszumok tömkelege, az együttélés pedig pláne. Két egyenrangú fél összecuccolása és egymás elviselése, tolerancia, szeretet,odafigyelés, kedvesség. Együtt rezegtek, egy energia szinten, ebbe nem fér bele a feszültség. Ha úgy érzed, nem kapsz tőle elég figyelmet, kedvességet,szeretetet, mondd el neki mire vágysz, mit szeretnél. Aztán ő is. Egyezkedjetek, s cselekedjetek. Ha nem változik semmi, akkor váljatok szét szép csendben és ne raboljátok egymás idejét.
2018. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fordíts neki hátat,mèg ha nehèz is!Várj egy kicsit,kezdj távolodni tőle.Ha elenged,akkor már nincs mièrt küzdeni.Ahogy ő lemond rólad,te is kènytelen leszel elfogadni,hogy már nem vagy neki fontos.Mèg egyedül lenni is jobb,mint folyamatosan kepeszteni valaki után,aki mellesleg meg sem èrdemli...Ezt elhiheted nekem.
2018. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, találtál egy igazi férfit. Bár a mai huszonéves generáció egy vicc, de azért ne add fel!
2018. nov. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb, ez a tény, a reményt rúgd ki, utána a pasit.
2018. nov. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

- a hisztiről le lehet nevelni, nem szabad teret engedni neki. Ha látja, hogy semmire nem megy vele, magától abbahagyja. Nálunk is durva volt az elején, volt 1 meg 2 napos sértődése is apró dolgokon. Közöltem vele a 2. vagy 3 ilyen után, hogy ezt felejtse el mellettem, vagy akkor szétmegyünk.. Érdekes módon átment az üzenet, mert 7 éve vagyunk együtt és szép lassan leszokott róla.


-"szoktam tole ajandekot kapni meg viragot de nekem beszelgetesre megertesre es nem targyi cselekedere van szuksegem. "

Azért sok pasi, főleg a zárkózottabbaknak ez a beszélgetés, mint lelki támogatás nem az erősségük. Persze nem szabad ezt összekeverni azzal, hogy akkor ne is figyeljen rád, mert a 2 nem ugyanaz. Ezen a ponton is vagy megy az összecsiszolódás vagy nem.

Másrészt az is személyiségfüggő, hogy ki hogyan mutatja ki a törődését, szeretetét. Lehet neki nem mennek a lelkizős beszélgetések, megoldásorientált és nem tudsz vele órákat lelkizni, cserébe ölelésekkel vagy apró ajándékokkal kimutatja viszont a figyelmét.


A legfontosabb, hogy ezeket, hogy milyen igényeid hiányoznak ebben a kapcsolatban, elmond neki ( pl nem ajándékokra vágsz, hanem hogy meghallgasson és beszélgessetek többet, mert innen éreznéd, hogy szeret)

Az első reakció lehet hiszti, de ha fontos vagy neki, akkor utána úgy is felveszi az elmondottakat és úgy közeledik. Tapasztalat. HA ezt nem sikerült elérned és tényleg nem törődik veled és az érzéseiddel, akkor az valóban nem túl szerencsés...

2018. nov. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!