Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férjem a fiúnk barátnőjét bámulja?

Figyelt kérdés
Akárhányszor itt van a lány, a szemét alig tudja levenni róla és megnézi, főleg ha olyan alkalom van. Ez csak nekem kiábrándító? Valóban nem csúnya lány, de sokszor előttem sem tűrtözteti magát, látom. 18 éves a lány.
2018. nov. 17. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Mivel a férjed egészséges heteroszexuális férfi, ezért igen normális.


Ugyanakkor nem normális, hogy egy 18 éves fiatal lányt bámul, ráadásul előtted. Rá kell szólni, hogy vegyen vissza magából.

2018. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Erre azt nevelték belénk, hogy azt kell mondani, hogy egészséges, hetero dolog.


Innen pár lépés, hogy ha a férjed véletlen neki dörgölőzik, csak kedves volt.


És még tovább mész, elérkezel oda, hogy a lány hibája, hogy megfogdossa a majomember, hát hogy merészel létezni.

2018. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális.
2018. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni? Ha rászólok majd csak elkezd hőbörögni meg csapkodni össze vissza, nem bírja ezeket a dolgokat.
2018. nov. 17. 12:39
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Normális hetero nő vagyok és mégse balmulnam a lányom fiujat...ha lenne lányom,de mivel két fiam van,majd meglátjuk hogy milesz.😕😃
2018. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy nem bírja ezeket a dolgokat?Közöld vele, hogy te sem bírod amit csinál.Én jól se.ggbe rúgnám a tisztelt férjedet, amint látom mit csinál.Nekem ez nem fér bele.
2018. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Nem írtad hogy csak nők válaszát várod akik bólogatójánosként egyetértenek veled mindenben
2018. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

# 7


Az ilyen férfiaktól undorodnak meg a nők, én is ezt olvasva inkább lennék leszbikus, esküszöm. Nem érzed magad szánalmasnak? Qrva üdítő látvány az is, amikor a magadfajta 40-esek 15-6 évesekre csorgatják a nyálukat.

Mondhatnánk erre is, hogy normális, de mégsem az, hiába tartod annak.


Hálistennek az én párom (FÉRFI) is ugyanúgy rosszul van a hozzádhasonlóaktól. ÉS az én apósom sem méreget, nekem elhiheted. ;)


Kérdező, le van xarva, hogy csapkod. A hiszti nem igazolja senkinek sem az igazát. Majd kicsapkodja magát, de én nem tűrném el, és rászólnék, hogy moderállja magát, mert gáz amit csinál. Vita ide vagy oda.

2018. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy ez neked rosszul esik.

Kérdezd meg hogy neki hogy tetszene ha kidolgozott testű pasikra csorgatnád a nyálad a jelenlétében?

2018. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vitathatatlan, hogy ez gusztustalan viselkedés, és megalázó a házban mindenkivel szemben (veled, a fiaddal, és nyilván a barátnővel szemben is).

Fogalmam sincs hogy erre mi a megoldás, mert hogy lehet beszélni erről egy felnőtt emberrel, akinél az ilyesmi alapvető illemnek kellene, hogy legyen?

2018. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!