Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a férjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a férjem a fiúnk barátnőjét bámulja?

Figyelt kérdés
Akárhányszor itt van a lány, a szemét alig tudja levenni róla és megnézi, főleg ha olyan alkalom van. Ez csak nekem kiábrándító? Valóban nem csúnya lány, de sokszor előttem sem tűrtözteti magát, látom. 18 éves a lány.
2018. nov. 17. 12:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezt az egészséges hetero pasi dumát. :-) Mintha ezzel mindent meg lehetne magyarázni, a férfiaknak ez jár.

Én is hetero nő vagyok, nyilván mindig a férfiak fognak vonzani és elismerem, ha valaki jól néz ki, de nem fogom a társamat megalázva bámulni előtte egy másik pasit. Mert illetlenség. Alapból bámulni BÁRKIT durván bunkóság. Teljesen mindegy, hogy idős, fiatal, férfi, nő, gyerek. Az pláne undorító, hogy a gyerekem párját bámulom. Primitív ösztönlénység.

Mennyi idő míg az is egészséges hetero szokás lesz, hogy dugjunk össze-vissza mindenkivel, mert megérdemeljük, ez jár, mindenki, aki egészséges megteheti.

Amúgy meg gusztistalan, hogy azt nevezi valaki egészségesnek, hogy hetero. Mintha a homoszexuálisok betegek lennének.

2018. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a féreg típus, aki képes lenne rámászni a fiad barátnőjére.
2018. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jobban kéne rejtegetnie, hogy ne legyen feltűnő, ahogy a #8 nagybetűs FÉRRRFIII-je is teszi, és tovább álmodhat a "királylány" :)
2018. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%

nézd meg az Amerikai szépség c. filmet.


nem lennék meglepve, ha a férjed is arra vágyna, mint a filmbeli pacák.

szerintem életközépi válsága van, ilyenkor bolondulnak meg a ropogósabb, fiatal csirkékért.

vigyázz, nehogy szeretője legyen, nem is ez a lány, hanem egy hasonló valaki.

2018. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Illetlen viselkedés, de azt a kultúra határozza meg. Biológiailag természetes és normális, hogy vonzónak találja.

Na most lehet vérig sértődni és lepontozni. Kár, hogy leszarom.

2018. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

# 13


Nincs itt királylány te agyhalott, csupán egyesek képesek guvadt szem és bármulás nélkül jelen lenni a párjuk mellett.


Tudod van különbség a között, hogy van szemed, és aközött, hogy idézem "a szemét alig tudja levenni róla, bámulja," Nyilván ő is használjam és én is.


Szemem nekem is, és a páromnak is van, de szerencsére ő pl nem egysejtű primitív véglény, mint egyes, magukat férifként csúfoló egyedek, akik minden xaros tettük miatt amögé bújnak, hogy ők megtehetik, ösztön. ;););)


Remélem így érthető volt.

2018. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy az itteni férfiak miért harcolnak annyira azért, hogy a "heteroszexuális férfi" szótári definíciója "ösztönlény" vagy "féreg" legyen, de meg kell hagyni, hatásosan kampányoltok.
2018. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát 20 év házasság után , talán ez még jobb ,mint ha a fia barátnője korú lányokkal csalna. Hűséget fogadott nem vakságot. Azért este amikor megdönget keményen azt a fiatal lánynak köszönheted.
2018. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!