Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem férfiatlan ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem férfiatlan ha egy pár férfi tagja a közös autó vásárlásakor teljes érdektelenséggel áll a témához?

Figyelt kérdés
És az autószalonban mindenre az a válasza hogy "meg kell beszélni az értékesítővel, mert ő ért hozzá".

2018. nov. 19. 09:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek olyan házaspárt, ahol a nőnek van jogosítványa, a férfinak meg nincs. Mit gondolsz, ott kinek kéne döntenie a közös autó megvásárlásáról??????
2018. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem ért az autókhoz mivel sosem érdekelték , ebben nincs semmi rossz.
2018. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfiatlan.

Barátomat azért férfiatlanozta le ismerős nő, mert végez házimunkát. Neki vannak ilyen elvei. Mondjuk a nő azóta is egy tuskó macsóval szív, egészségükre...

2018. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem meg már azért is mondták, hogy férfiatlan vagyok, mert nem cigizek és soha nem is próbáltam. Értékválság van. 36/F
2018. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen, férfiatlan dolog, ha nem is ért az autókhoz és ennyire nem is érdekli az egész. Korábbi hozzászólók írták, hogy az a minimum, hogy utánajár dolgoknak. Nem kell mindenhez érteni, minden autó jó/rossz tulajdonságait, típushibáit ismerni. De ha már az ember autót vesz, előtte tájékozódjon alaposan mindenről.


Nem a kérdéshez tartozik. De autót egyébként szalonból csak akkor veszünk, ha vagy rengeteg km-t megyünk vele (akkor meg illik nagyon érteni hozzá, hogy mit veszünk), vagy ha van egy csomó fölös pénzünk, ugyanis az autó 4-5 év múlva már csak a felét éri.

2018. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
maradok az igazi férfias számítógép ismeretnél..
2018. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nő vagyok mindig én döntöttem milyen autót veszek.. Én járok vele nekem kell meg felenie.. Idáig mindig szerencsés volt a választás mert jó autókat vettem.. Nem is szerettem volna hogy bele szóljanak.
2018. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 veterán vas ***** válasza:

Ki határozza meg, hogy egyes dolgokban az "érdekel/nem érdekel" hozzáállás, melyik nemhez kapcsolódhat kizárólagosan?

Pl.

A párom szereti az autókat, pedig nőből van.

Akkor ez most jaj?

Én pedig pasi létemre szeretek főzni,

Akkor ez most már egyenesen jajajaj? ;)

2018. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
18-as: Semmi gond nincs azzal, ha egy nő szereti az autókat vagy egy férfi szeret főzni. De azzal sokkal inkább, ha egy nő nem szeret főzni és egy férfi nem szereti az autókat. :)
2018. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19-re:

Szerintem meg, ha megtalálja zsák a foltját, magyarul: ha ők ketten ebben összepasszolnak, akkor tökmindegy, hogy a kotnyeles szomszéd, az anyós, a csípős nyelvű kolléganő, vagy a névtelen-arctalan gyakoris válaszolgató mit gondol ezekről.

2018. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!