Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem férfiatlan ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem férfiatlan ha egy pár férfi tagja a közös autó vásárlásakor teljes érdektelenséggel áll a témához?

Figyelt kérdés
És az autószalonban mindenre az a válasza hogy "meg kell beszélni az értékesítővel, mert ő ért hozzá".

2018. nov. 19. 09:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

1. Férfiatlannak nem férfiatlan. Teljesen feleslegesnek tartom ezeket a társadalmilag meghatározott szerepeket, hogy a nőnek kötelező értenie a főzéshez meg a sminkeléshez, a férfinak meg a műszaki dolgokhoz meg az önvédelemhez. A férfiasság nekem nagyon máshol kezdődik, de azt nem könnyű megfogalmazni és most nem ez volt a kérdés.

2. Viszont buta, életképtelen és felelőtlen. Milliós kiadást tervez, és nem néz utána, nem keres hozzáértőt, sőt, egy olyan embertől akar tanácsot kérni akinek az érdeke hogy minél drágább kocsit adjon el inél több extrával, nem pedig az hogy a vásárló igényeit kielgítse.

2018. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 40 évben vettem néhány vasat, és azt hiszem, nagyképűség nélkül állíthatom, hogy valamennyire értek is hozzá, hogy mit szabad megvenni és mit nem. Mindazonáltal mindig kézen fogtam egy magasan qualifikált szerelő havert, és megmutattam neki a kiszemelt járgányt. Úgyis hozzá fogom hordani, mondja meg ő is a véleményét. (Ha új helyre költözöm, mindig az első dolgom, hogy összehaverkodok egy közeli szerelővel.)
2018. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!