Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy hogy nem görcsöltök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy hogy nem görcsöltök azon, hogy megcsal-e a párotok? Le lehet erről szokni valahogy, hogy ne legyek ennyire ráfeszülve?

Figyelt kérdés

Naponta eszembe jut többször, hogy mi van ha?!

Ha elmegyünk valahova akkor is elég sokszor nem tudok kikapcsolódni, csak vergődök rajta hogy más nők lehet jobban illenének a páromhoz mert nem ilyen görcsösek mint én..


23/n



2018. nov. 22. 20:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig görcsöltem, pszichológushoz is jártam, mert tudtam, hogyha ezt folytatom, akkor tönkreteszem a kapcsolatot.

Az a helyzet, hogy megteheti nyilván. Nem tudnám megállítani. De eljutottam oda, hogy értékesnek lássam magam és elhiggyem azt, hogy szerethető vagyok és azt, hogy jól döntöttem, amikor őt választottam.

Sosem takargat előlem semmilyen levelezést, gyakran elvisz a barátaihoz stb. A tettei mutatják, hogy bízhatok benne.

Ha valami miatt kiszeretnénk egymásból, akkor is tudom, hogy mindkettőnk tiszteli annyira a másikat, hogy egyenesen viselkedik.

Ezzel az aggódással generálod a bajt. Nem kell naivnak lenni, de ha nincs alapja, akkor ne viselkedj így, mert pont ezhel marod el magad mellől.

2018. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Legyen önbizalmad! Amit le írtál arról árulkodik, hogy nincs. Persze egy egészséges féltékenységnek minden kapcsolatban van helye. De nem szabad túlzásba vinni.
2018. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki egy megbízhatatlan, hazug alak, vagy kétes jelleme van (pl. a korábbi kapcsolataiban is félrelépéssel kezelte a problémákat), azzal nem jövök össze. Akivel pedig igen, annak a korrektségében 100% megbízom és megkapja tőlem a tiszta lapot. Különben is, minek kattogjak azon, hogy megcsal-e vagy sem? Mégis mit érek el ezzel, ha kínzom magam és mérgezem ezzel a kapcsolatot, akkor majd elkerülöm? Jó vicc, pont az ilyen viselkedéssel tudod a legjobban elmarni magadtól. Vannak nálam jobb nők, na és? Nincsenek önértékelési problémáim, van önismeretem, önbizalmam, ő nem véletlenül engem választott, velem van évek óta, engem szeret. Nagyon jól tudja, hogy nálam nem opció a második esély, ha egyszer elveszik a bizalom a kapcsolatunkból, akkor annak vége, ha ennek megfelelően úgy dönt, hogy ezt kockára teszi, azzal nem tudok mit tenni, akkor így is úgy is vége lenne, maximum más formában. Csaltak már meg korábban többször is, nem egy akkora törés számomra, amin ne tudnék viszonylag hamar túllépni (nyilván a kapcsolatnak ettől még vége). Akkor sem kattogok, amikor utazunk, fesztiválozunk, programokat csinálunk egymás nélkül, akkor sem, amikor ellenkező nemű barátokkal beszélünk vagy szervezünk programot. Bizalom nélkül lószart se ér egy kapcsolat, a szerelem önmagában édeskevés és számomra az egészséges féltékenység egy nem létező fogalom.
2018. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!