Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom soha nem akar menni sehová?

Figyelt kérdés

Most épp “semmit” nem csinál, nem dolgozik és nem is tanul. Ez még oké egy darabig hiszen elvileg vannak tervei, azonban soha nem csinál semmit, otthon van és nappal alszik este meg gépezik, telefonozik, tv-t néz. Hiába hívom bárhová nem akar jönni, kb 1,5 hete el sem hagyta a lakást. Szerinte velem van a gond mert én folyton mennék, fogjam fel végre hogy ő nem ilyen. És hiába próbálom kérdezni mi a jó ebbe miért nem jön? Az a válasz, hogy nincs jó program “csak úgy” meg nem jön mert minek? A minek kategóriába tartozik nála ha kávézni hívom, ebédelni, vásárolni szóval kb minden. Állítása szerint nincs neki semmi baja nem depressziós neki jó így jól érzi magát. Én megőrülök mert amiatt költöztem ide, hogy együtt lehessünk, de nem tudtam hogy ezt vállalom. Mivel ebben a városban nem is igazán ismerek senkit...

Én tanfolyamot végzek, már én sem dolgozok két hónapja de a tanfolyam is munka miatt kell, plusz jövőre nagy terveim vannak, de rajta nem látok semmit :( Nemtudom mit csináljak vele :( Már depressziós vagyok, nem tudok mit csinálni ha nem tanulok akkor vele mennék ide oda de képtelen rá. Már teljesen lestrapàlt vagyok lelkileg :( Plusz ez az idő is... Nincsenek itt barátaim/ismerőseim, és nem erre gondoltam mikor összeköltözést beszéltünk... Évek óta együtt vagyunk, ő a lány egyébként. Azt mondta egyszer, hogy “álmodozik” meg ide oda szeretne elmenni eljutni stb, szóval elvileg vannak vàgyai vagy nemtudom minek nevezzem. De semmit nem csinál érte, és ez a legnagyobb vitaforrásunk, és folyton engem szid ilyenkor, hogy én vagyok a gyökér miért nem tudok megülni a s...ggemen?


2018. nov. 24. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt ilyen párkapcsolatok kileptem belőle. Fiatalkent így élni számomra nem normális. Idoskent sem szeretnék otthon ücsörögni. Vagy depressziós vagy tényleg nincs igénye erre.
2018. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként hiába szavazod le a válaszokat."


Hát ha eddig nem tudtad, felvilágosítalak, hogy az összes regisztrációval rendelkező ember tud szavazni. :-) Többek között én is és le is szavaztalak.


Nőként írom az alábbi sorokat, ráadásul introvertáltként, ha ez számít:


Nem értem én sem a válaszadókat... A kérdező barátnője SEHOVA nem akar menni. És nem tudom, hogy olvastátok-e, de nem dolgozik, nem tanul. Tehát nincs bevétele. Hasonló esetben egy nőnek már azt írtátok volna, hogy hagyja el azt a herét. Ez az egyik.

A másik, mint írtam, introvertált nő vagyok. Nagyon. De a barátomért bármit megtennék. Kompromisszum. Néha elmegyek vele valami nem túlzsúfolt helyre, cserébe ő sokszor van velem itthon. Ő extrovertáltabb, mint én, de nem túlzottan, ő is inkább itthon szeret lenni. De hogy soha ne menjek vele sehova? Mi értelme annak a kapcsolatnak, ahol se egy mozi, se egy étterem, se egy séta élménye nem köti össze a két embert?

Komolyan nem értem kik válaszoltak ide, még szerencsétlen kérdező a hibás, hogy nem bírja a lusta csaját rávenni egy közös programra. Vicc.


Kérdező, én nem nagyon tudom mit tegyél. De egy jó nagy beszélgetés ráférne. Szerintem depressziós, de nem akarja bevallani. Próbáld meg rávenni, hogy mondja el. Ha nem sikerül megbeszélni és tovább folytatja, akkor én nem hiszem, hogy összeilletek.

2018. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!