Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más ember passzolna hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ember passzolna hozzám?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatban vagyunk. A párom a honvédségnél dolgozik. Érzelmi téren elég sivár, bár tud az lenni ha akar.

A sztori hogy megbuktam nyelvvizsgán és annyit írt hogy gratulál és egy röhögős fej.

Nekem ez rosszul esett. Sokkal lazábban kezel dolgokat mivel az ő munkájában sok durvaság történik.

Legyek megértő?



2018. nov. 27. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen apróbb dolgokra is így reagál akkor valószínűleg más dolgoknál is így fog, ha téged már most zavar később csak jobban fog, ezt nem hinném, hogy el lehet nézni mert ez nem olyan dolog. Persze én is úgy vagyok, hogy az apróbb dolgokon kár keseregni, de ha te együttérzőbb társra vágysz akkor szerintem nem való hozzád.
2018. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen együttérzőbbre vágynék. De eddig senkit nem szerettem úgy mint őt pedig már 27 vagyok. Más részről egy főnyeremény.
2018. nov. 27. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Most kezdjen el sírni? :D Vagy mi? De őszintén-komolyan.

Öltözzön feketébe és gyászoljátok együtt a sikertelen vizsgát?

Ne mááár... :)

Nem sikerült... és akkor mi van baccki?

Majd legközelebb sikerül. Nem dől össze a világ.

Ezt ő is így gondolja. Ennyi- .

Figyu:

Gratulálok! :D

2018. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Te is a honvédségnél dolgozol?! :D
2018. nov. 27. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
3-as vagyok... amúgy igen. :D
2018. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk senki nem dolgozik ott de én is simán kinevettem tesómat hogy megbukott évvégén a suliba :D nem tört le ő sem és nem sértődött meg a pótvizsgán simán átment. Sosem bukott meg egyikünk sem most történt elsőnek vele az utolsó év végén. Szerintem nem kell ezen megsértődni. Ha ilyen érzékeny ne bánts virág vagy akkor keress magadnak ugyan ilyen pasit.
2018. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Ilyen nincs :DD

Lehet a párom ő a főnököd :P

2018. nov. 27. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

#6 Tesók közötti oltogatás nagyon nem ugyanaz, mint amikor a párod visszaír röhögve, hogy gratulál a kudarcodhoz. Leírni is rossz ezt, hát még megélni milyen lehet. Ez nem nebántsvirágság témakör, hanem az alapvető érzelmi intelligencia hiánya a férfinál. Honvédség ide vagy oda.


Kérdező, ez nem fog változni. Beszélj vele, lehet fogalma sincs arról, hogy ezzel téged megbántott. Ha nem akar ezen változtatni (ha ép a lelke és szeret téged, fog), akkor nem illetek egymáshoz. Van ilyen.

2018. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem is katona. Óbégatva lenyomattattam volna veled 100 fekvőtámaszt, utána menetelsz 10km-t a hóban, utána dagonyázol pár hosszt a sárban, oszt' így buktyá' meg legközelebb. :D

32/f

2018. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Paraszt bunkó. Ennek semmi köze a munkàjàhoz.
2018. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!