Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve, úgy látom nincs kiút.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek kérlek, nem tudom mit tegyek, kétségbe vagyok esve.. A történetem hosszú, és reménytelen, vagy legalábbis én annak érzem. A barátom 35 éves, én idén fogok egyetemre menni. (fontos; nem pénz miatt vagyok vele, tényleg szerelem, legalábbia az volt..). Sajnos a szüleim korán kiléptek az életemből, rokonaim sincsenek. A barátommal élek, gyakorlatilag nincsen senkim és semmim rajta és a családján kívül. Az elmúlt időben úgy érzem kezd kicsit visszaélni a helyzettel... Én úgy érzem sosem foglalkozik úgy velem, ahogyan nekem arra szükségem lenne, nem bújik hozzám, nem nagyon ölel meg mert 'nyálas b*ziságnak tartja'. Állandóan szexelni akar... Nincsen gondom vele, de ő minden nap szeretné és nekem az nagyon sok, nem vágyom rá olyan sokszor. Ő ezt nem tudja elfogadni, és amikor elitasítom elmond mindenféle frigid p*csának, és nagyon csúnyán összeveszünk. Szeptemberben majdnem szétmentünk, depressziós voltam/vagyok. Könyörgött, hogy ne, próbáljuk meg. Akkor kb egy hónapig jó is volt minden. Mostanában visszafordult minden a régi kerékvágásba, ugyanolyan bunkó, ha valami nem tetszik neki akkor csapkod és vagdalózik. Folyamatosan úgy kezel mintha a 19. században lennénk, értem ezt úgy, hogy 'moss, főzz, takaríts, kuss legyen neked nincs szavad'. A szexszel ugyanaz a helyzet mint azelőtt. Nem tudom mot tegyek... Folyamatosan veszekszünk, nem tudom hogy van e jövője a dolognak... Tisztában vagyok vele, hogy nekem is vannak hibáim, van egy stílusom ha felidegesítenek, és nem én vagyok a legnagyobb házitündér sem. De szerintem ez még nem elég ok arra, hogy ezt csinálja.. Nem tudom hogy itthagyjam-e, főleg karácsony előtt.. Habár azzal én járnék sz*rabbul, mivel én lennék egyedül, mint a kisujjam..

Kérlek, mondjatok valami okosat, mert én már mem tudom mi legyen :(



2018. dec. 3. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod pénzéből mész egyetemre, akkor nem valószínű, hogy be is fogod fejezni mert nem fog adni pénzt rá egy idő után, de ha a saját pénzedből mész egyetemre akkor sem igen fogod tudni befejezni mert nem fogsz tudni figyelni. Költözz el minél hamarabb, ha minden kötél szakad, vannak olyan munkahelyek ahol adnak szállást is, ha nincs más akkor amíg összeszeded magad a munkásszálló is jó lesz (van pl. ahol egy lakásban laksz és nem kell másoktól függened sem).
2018. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Takarítani, főzni, baxni nem szeretsz. Állásod, vagyonod nincs. Kész főnyeremény vagy. Hány éves vagy? Milyen szakot indítanak december elején?
2018. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!