Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 7 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt én 23f ő 18l. Az első 4 hónap jó volt minden téren. De azóta sajnos a szex minősége és mennyisége nagy mértékben csökkent. Mi lehet a probléma? Folyt lent!

Figyelt kérdés

Regen nagyon sok volt és nagyon jó volt most meg nem. És kb mintha csak kényszerből akarna.Próbáltam sokszor beszélni róla, mert amúgy mindent megtudunk beszélni szerencsére, de ebben a témában sajnos nem mindig. Mostanában azt kapom,hogy fáradt és hogy nincs kedve hozzá mrg hogy nekem mindig csak a szexen jár az eszem és az életben van más dolog is. Összegezve az egészet az elején nagyon meg volt a testi kontaktus mostanában nagyon nincs. És amúgy mindenre van ideje csak rám nem ,mert ha rólam van szó fáradt ha más dologról egyből nem az és ha ezt felhoztam neki csak bevágta a durcit. :/ Még annyi információ,hogy 1 hónapja náluk lakok és kb mindennap együtt vagyunk esténként.

Azért költöztem hozzájuk mert nagyon sokat kellett dolgoznom és egyedül laktam egy albérletben és alig jöttem ki a pénzből és a szülei nagyon bírnak és felajánlották hogy koltozzek oda egy darabig. A barátnőm meg egy hónap náluk lakás után benyogte hogy szerinte ez korai meg minden, de közben örül neki, mert legalább nem egyedül lakok és tudunk félretenni a közös jovonkre.

Szóval most kicsit kétségbe vagyok esve hogy is állunk.

Ha valaki tud valami hasznos tanácsot adni azt nagyon megköszönöm.



2018. dec. 4. 11:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Írok ha lesz bármiféle változás.

2018. dec. 4. 15:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Bevallom nekem is sok lenne 18 évesen az együtt lakás! Költözz el, járjatok csak.. ez komoly és lehet kissé ilyesztö szitu egy tininek..
2018. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan jött, korai neki még ez az elköteleződés. Ha gyorsan elköltözöl és hagyod fellélegezni akkor talán van esély, nem több csak esély.

Együtt lakni már komoly elköteleződés. Mindig "felügyelet" alatt van, mindig tudod mikor hová megy, mikor jön, mit csinál...stb. elveszett a fiatalkori szabadsága. Még akkor is így érezheti ha nem kell elszámolnia az idejéről, meg semmi "olyat" nem tesz stb. Fújtja őt ez. Gyorsan válts és meglátod, hogy jobbra e fordul a dolog. De sajnos ezek után sanszos a szakítás is. Mindenre készülj fel és hagyd őt kicsit kifújni magát. Ha el is mész ne nyomulj csak egészséges mértékben, ha túlhajszolod tuti vége.

2018. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lett változás, csak mert írni elfeledtél :D
2019. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hali milyen iranyba mozdult a dolog?
2019. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!