Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonévesen abortusz! Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen abortusz! Ennyire megviselhet egy fiatal lányt? A gondolkodásmódja is megváltozik?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg a lányról, akivel randizgattam, hogy abortusza volt 2-3 hónapja. Azt gondolná az ember, hogy örülnek az abortusznak, hiszen ilyen fiatalon kinek hiányozna egy gyerek, de több csaj ismerősömmel is beszéltem, és mindenki úgy állt hozzá (még 19 éves csajok is) hogy bizony ők megtartanák.


Ez valóban így van?


2010. jún. 27. 16:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah és lehet hogy ezmiatt mondta azt a 3. randin amikor megakartam csókolni, hogy most nem kell neki pasi? Akkor még nem tudtam erről..azt hittem, hogy a nyáron bulizni szeretne meg pasizni...de egy abortusszal a háta mögött tuti nem pasizna össze-vissza...
2010. jún. 27. 16:05
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint lehet hogy most egy ideig nem bír pasikkal járni, meg rájuk nézni is alig alig, a csók meg elég rossz ötlet lett volna...
2010. jún. 27. 16:06
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
gondold el, mit csinálnál, ha megölnéd a gyereked? lehet nem a vidámparkba mennél másnap...
2010. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, próbáld máshogy kifejezni magad, csókon kívül
2010. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Akinek volt abortusza a saját érdekében ezt ne olvassa el:


Hát basszus, gondolj bele, fejlődik valami benned, ami a tied, a kis gyermeked, az utódod aki örökíti a génjeidet, tulajdonságaidat, az életed örökkévalóságig vivő zászlósa, de te cserébe, amíg ő nem tud semmit se tenni meggyilkolod. Nem látja a napsütést, nem érzi a szellőt, nem hallja a madárcsicsergést, hanem elveszik örök időkre a semmiben. A legelső gyermeked megölted. Ezelől a lelkiismeretfurdalás elől meg soha nem tudsz elmenekülni.


Ok innentől olvashatják.

2010. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

jellemző, ezt a paisk nem fogják átérezni. szánalmas vagy. miért nem hagyod szegényt? mert h nem kell neki pasi. csodálkozol? időre van szüksége, nem iylen balf.szokra mint te. remélem majd egyszer kinyírják a gyereked, majd utána BIIIZTOSAN örülni fogsz ha egy csaj rádnyomul

L/26

2010. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó szerintem nem írtam semmi bántót, és asszem azt is leírtam, hogy most tudtam meg ezt a dolgot...szóval szerintem ásd el magad az ilyen válaszokkal


Amúgy egy kérdés: Abortusz-t rögtön el lehet végeztetni amint tudja hogy teherbe esett, tehát már a napokban, vagy kell várni pár hetet hónapot vele? Vagy hogy van ez?

2010. jún. 27. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Én erre annyit tudok mondani, hogy ahhoz , hogy egy nő abortusz mellett döntsön akár hány éves, előtte egy komoly procedúrán át kell esnie,pszichológus, bizottság ...és aki már eljut oda, hogy megtegye szerintem oka van rá, hogy úgy dönt!

Nem vagyok abortuszpárti félre ne értsétek , de nekem is volt olyan kapcsolatom, amiben ha besikerült volna a baba, nem tartottam volna meg és ezzel más is van így és nem vagyok tízenéves!

Lelkileg össze van törve eleve a tudattól, hogy megtörtént vele, neki ezen át kellett esnie, vmiért másnak érzi most magát, sok törődésre van szüksége stb!

de ha jól veszem ki a szavaidból te nem tőle tudod, hanem másoktól, ami persze természetes, hisze ezzel nem dicsekszik az ember !

Hagyj neki időt, de érezze számíthat rád,lehet egyszer fel fogja neked is hozni a témát, légy vele megértő !

25/L

2010. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12 hétig lehet elvégezni. De a teszt már alapból csak a két hetes terhességet mutatja ki...

Utána meg mászkálni kell vele ide oda..orvostól papír, védőnővel beszélgetés, nem tudom hányszor bele kell egyezni, hogy akarja stb...

Nekem hálistennek nem volt abortuszom, és remélem nem is lesz....de szörnyű lehet.

Egy anya és a gyermeke között hihetetlen kötődés van, ami már nagyon korán kialakul. Gondolj bele, ott fejlődik egy új élet a testében....

Hihetetlen üresség lehet benne...és bűntudat...és félelem...

2010. jún. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ő mondta el nem más....csak annyi volt a történet, hogy randiztunk, tök jó volt meg minden, és amikor csókra került a sor azt mondta, ő most nem akar kapcsolatot, mivel hamagey pestre (itt tanul fősulin) meg a nyáron bulizni szeretne....persze én azt hittem és mindenki azt mondta, hogy ez ilyne lerázós duma, hogy nem jövök be neki, hogy cask szórakozott....


De ez az új információ merőben más megvilágításba helyez sok mindent, mert mivan, ha a csóktól megijedt, hogy utána rögtön le is akarok vele feküdni..vagy bármi ilyesmi...

2010. jún. 27. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!