Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonévesen abortusz! Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen abortusz! Ennyire megviselhet egy fiatal lányt? A gondolkodásmódja is megváltozik?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg a lányról, akivel randizgattam, hogy abortusza volt 2-3 hónapja. Azt gondolná az ember, hogy örülnek az abortusznak, hiszen ilyen fiatalon kinek hiányozna egy gyerek, de több csaj ismerősömmel is beszéltem, és mindenki úgy állt hozzá (még 19 éves csajok is) hogy bizony ők megtartanák.


Ez valóban így van?


2010. jún. 27. 16:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Azt gondolná az ember, hogy örülnek az abortusznak..."

Hát ennél nagyobb marhaságot még nem hallottam.

1. nem kívánt terhesség (már alapból elég rossz)

2. abortusznak a nő egészségére gyakorolt hatása (ohh, bizony ilyen is van)

3. megöli a gyerekét (még ha nem is akarja megtartani)


Na most ezek alapján gondolod újra ezt a kijelentésedet.


22f

2010. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

17:09

Ha ő mondta el az annyiban más, hogy vmilyen szinten bízik benned! Beszélj vele , hogy rád számíthat, nem akarod lerohanni, jó vele lenni, jól érzed magad vele stb. ! Érezze , hogy fontos neked mi van vele ! Ha igazán sokat jelent neked ez a lány, akkor várj rá, légy türelmes, azért maradj a közelében, de ne erőltess semmit , mert most nem könnyű neki !

már most az mindegy miért döntött így ,szerintem semmivel sem könnyebb kitől volt a baba, vagy milyen kapcsolatból !

Most lelkileg kell helyre jönnie és ez idő kérdése !!!Ki hogy tudja feldolgozni !

Nekem ikreim vannak, biztos kapcsolatban jöttek terveztük már a babát, de kicsit később! Bele sem tudok gondolni , hogy mit élhet át, mert nem látunk bele, törődj vele sokat !

2010. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!