Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávon ez rossz lesz nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon ez rossz lesz nekem?

Figyelt kérdés

A barátom nem szereti a körömlakkot. Max ha szinte csak átlátszó. Én viszont imádom a piros, a vörös lakkokat. Ő azt akarja, hogy ne fessem ki sose, mert azt mondja csúnya... mintha véres lenne.

De én annyira úgy érzem, hogy az vagyok én.

A parfümöt is szeretem, de ő azt sem bírja. Semmilyen parfümöt nem szeret.

Hosszútávon ez nem jelenthet problémát??

Kicsit úgy érzem, meg szűnök mellette nő lenni. Persze eleinte megtettem, hogy nem lakkoztam, körömlakkoztam, de hiányzik ez a fajta nőiesség érzés.

Vélemények?


2018. dec. 12. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Kössetek kompromisszumot.Nekem is volt ilyen pasim.Ne fesd vörösre,fesd halványrózsaszínűre,vagy valami nude árnyalatra.Parfüm helyett használj természetes illóolajokat,vagy enyhébb illatokat.
2018. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk se egyezik a körömlakk ízlésünk a párommal, csak nálunk én utálom a pirosat, neki meg tetszene.

De sose jutott ez a dolog addig hogy probléma legyen. Az én testem, azt csinálok vele amit én akarok. Ha épp neki akarok kedveskedni akkor pirosat festek, amúgy meg natúr ami nekem tetszik.

Ettől még ugyanúgy szeretjük egymást és nem tilt meg nekem semmit.

2018. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tetszettél meg így neki?


Miért nem érdekli, hogy neked rosszul esik, ha ezeket nem csinálhatod?


Miért fontosabb neki, hogy milyen színű a körmöd, mint hogy te hogy érzed magad?

2018. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nos.
2022. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!