Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miért nem kívánjátok már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miért nem kívánjátok már a szexet a férjetekkel?

Figyelt kérdés
Én is tudom, hogy rengeteg oka lehet. Az együtt töltött évek, gyerekek, rossz házasság, elhidegülés, megcsalás, alkalom hiánya, vagy valami komoly sérelem. Vagy egy idő után minden házasságban ellaposodik a szexualitás? Zavar titeket? Tesztek valamit hogy változzon a dolog, vagy egy idő után -titeket- már nem is zavar annyira. Esetleg egy szerető, vagy válás a vége? Mi a ti történetetek?

2018. dec. 13. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt még le akartam írni, hogy na ez a másik oldala annak, amikor a pasik sírnak, hogy a feleségük nem fekszik le velük. Na ezért nem!
2018. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, jól karbantartott negyvenes. Nálunk én vagyok a szenvedő fél, a feleségemet már nem érdekli a szex, ha néha nem kezdeményeznék, sose lenne. Pedig jó szerető vagyok, kényeztetem, és figyelek, hogy mindig ő élvezzen először, és nem kérek semmi teljesíthetetlent. A házasságunk problémás,kicsi gyerekek is vannak, de nem tragikusan rossz, ami mindezt indokolná. Nem lettem az évek papucs sem, kiállok magamért mindenhol. Ja, és hűséges is vagyok. Mit szóltok?
2018. dec. 14. 16:41
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha még olvasod, lenne egy fontos kérdésem: a második gyerek után nem kezdett hormonális fogamzásgátlót használni? Az is rendesen el tudja tüntetni a libidót.
2018. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!