Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom beszólt, leszólt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom beszólt, leszólt? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Orvosira jár, ez az 5. éve. Én még csak most kezdtem az egyetemet pénzügyi szakon. Én vért izzadok a matekkal és minap megemlítettem ezt neki. Erre leszólta a szakom hogy hozzá képest ez semmiség. Amiben egyet is értek, de érzitek a mondanivalóm...


Szakítsak mert ez később is meglesz?



2018. dec. 17. 06:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom most gyakorolja rajtad, hogy hogy kell majd a betegekkel bánni/beszélni.

Szerintem ezt külön tanítják az orvosoknak, hogy fellengzősen, kihaénnem módon diskuráljanak a páciensekkel.


Ja, bizti nehéz szak az orvosi, csak hát hogy is mondjam, ott sem mindenki zseni. Találkoztam már rengeteg olyan orvossal, aki nemcsak hogy egy tapló paraszt volt, de még butább volt, mint a háziorvosom. És semmihez sem értett.

2018. dec. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Az orvosi karon megy ez a gyepesedett hozzáállás. Kedvencem,amikor megsértődnek,ha a doktort nem hangsúlyozod ki megszólitáskor. De olvastam,hogy kezdő orvos a kórházban nem ülhet le közös asztalhoz a régi orvosokkal az étkezőben. Felnőtt, diplomás emberek ennyire primitívek.


Orvosi kar, jogi kar és a számviteli kar ilyen karót nyelt, nagyképű terület, ahol nyalnod kell a tanároknak meg 19. századi hierarchia van.

2018. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%
magyarán lenéz téged a párod és azt kérdezed, hogy el e nézd neki, hogy nem tisztel? most komoly a kérdés?
2018. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!