Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom legjobb barátja nyomul rám?

Figyelt kérdés
A párom legjobb barátjával kb. 1 hónapja találkoztam, amikor átjött a páromhoz. Nagyon jól kijöttünk egymással, jól éreztük magunkat, aminek a barátom is örült . Ezután elment, majd később bejelölt facebookon. Beszélgettünk egy kicsit, aztán elköszöntünk. Majd egyre többször írt rám . Vicces képeket küldözgetett az elején, aztán elkezdett furcsa lenni. Sokszor írt, és kérdezte, hogy mit csinálok és a párom hol van és ő mit csinál. Később pedig meztelen képeket kért rólam, amikor megkérdeztem, hogy ezt hogy gondolja, azzal jött, hogy csak viccel. Most már viszont nagyon zavar, mert ma írt szexuális dolgokat, leírta hogy mit csinálna velem stb..... A barátomnak nem szeretném ezt elmondani, mert nem akarom, hogy ez miatt menjen tönkre a kapcsolata a legjobb barátjával. 22/L
2018. dec. 17. 18:21
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10 éve barátok, a haverja 27 éves és barátnője van akivel most született gyerekük, ha elmondom, akkor lehet az ő kapcsolata is megromlik, és a párom előbb hisz a barátjának mint nekem akit csak feé éve ismer . ha nem mondom el akkor viszont én fogok rosszul kijönni ebből az egészből...
2018. dec. 17. 19:06
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a pasidnak. Az egy féreg, ha rányomul a legjobb barátja csajára. Tartsátok tőle távol magatokat mindketten, mert még gondot okozhat ha nem.
2018. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"a párom előbb hisz a barátjának "

Azt mondod, írásban csorgatta rád a nyálát a phaszkalap. Ezek szerint ott a bizonyíték feketén-fehéren. Ha a pasid ezek után a puszipajtásának hinne, akkor elég balfék alaknak gondolnám.

2018. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem fog tetszeni, amit írok, de nyugodtan lehetsz önző.


Nem biztos, hogy abba fogja ugyanis hagyni. Szard már le, hogy van csaja, meg most született gyereke, nehogy már még az ő jóléte miatt is te aggódj.


Ha ilyen faxkalap, viselje a következményeket.

2018. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Pumukli alfahím ***** válasza:
74%
Növeli az egódat.
2018. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Fura nekem a sztori.

Leírta neked ezeket, de mégis azt mondod nem neked hinne a barátod. Miért írtad volna ezt, ha tudod, hogy be lehet bizonyítani? Talán kamu a sztori, vagy rohadtul bejön neked, hogy ezeket írja.

De nosza, akkor hagyd annyiban, legyen csak féreg a nőjével meg a barátoddal, te meg csak fogd be szépen a szád és ülj a sz...rban.

2018. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam amire Pumukli.

Mivel jól kijöttetek nem tartom kizártnak,hogy ez neked tetszik.Azt se tartom kizártnak,hogy te is flörtölgettél,ezért nem tudhatja a barátod.Különben már rég tiltottad volna,vagy tájékoztatnád a barátod.

2018. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Na elmondtad neki?
2018. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mered megmutatni a párodnak mert tudod,hogy te is ludas vagy.Ha nem kacérkodtál volna,eszébe sem jut próbálkozni nálad
2018. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
41%
Buktasd le es tobbet ne alakits ki ennyire szoros viszonyt a parod baratjaval. Igen, privat levelezes booooven tul van a hatarom. Ok nem a te barataid, hanem az ovei. Teged csak bemutat, te is ott lehetsz, kaphatsz egy kis izelitot az o vilagabol, de te annak csak a baratod reven vagy resze, vagyis onalloan nem illik haverkodni. Legkozelebb ovatosabb leszel, meg valoszinuleg a baratod is. Surgosen mondd el a parodnak, mert ha halogatod akkor azt hiszi sumakolsz. Igy is ki fog akadni, de ha most lapitasz akkor tetezed a bajt. Nem kell nagy strategiat kidolgozni, mindent ugy mondj el ahogy tortent. A sracot meg tiltsd le a francba, elotte kuldd el az snyjaba, ugyanis ez nem botlas, nem trefa, hanem kokemeny arulas. Arulokkal nem kell illedelmesnek lenned. Ez a fiu nem tiszteli es nem szereti a baratodat, neked sem kell kesztyus kezzel banni vele.
2018. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!