Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Következő lépése a megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következő lépése a megcsalás lesz?

Figyelt kérdés

Tudom nem szep dolog, de beleneztem a párom fbjaba.

Nalam felejtette a laptopjat es volt időm átnézni.

Van egy lany akivel lassan fel eve beszélget, volt masfel honap megszakítás, de előtte es utana szinte mindennap.

A párom szokott ráírni amikor dolgozik vagy amikor en dolgozom.

Talalkozni nem szoktak, de nagyon célozgatnak a szexre, főleg a párom.

Az utobbiakban még inkabb.

A beszelgetes elejen azt írta neki, hogy o huseges típus..

Nem gondoltam ilyennek ot, nagyon rosszul esik.

Raadasul hogy fiatal lányról van szó hozzam képest.

En 35 vagyok, parom 26. A csaj pedig 21.

Szerintetek a következő lepes, hogy találkoznak stb vagy csak izgatja a paromat a gondolat es csak irkál?

Ennyi ido utan csak találkoztak volna már


2018. dec. 19. 21:16
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Igazatok van, csak annyira meglepodtem.

Nem tudom, hogy vázoljam fel neki.

Nem lehet hogy csak unalmában hülyíti a kiscsajt?

2018. dec. 19. 22:11
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ugyanebbe vagyok en is csak mi házasok vagyunk rég és megtudtam, hogy folyamatosan flörtöl szunrt nélkül egy másik nővel, de nem volt köztük semmi még... nemtudom mit tegyek/tegyünk en mar számon kértem, azt mondta, hogy nem jelent semmit ☹
2018. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

"Miért ne tervezne?


2 eve együtt vagyunk. Van egy fel éves kereszt gyerekunk."


Ezen most bekönnyeztem, aranyos volt :D

Szerintem mindkettőtöket csak hülyít.

32/f

2018. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Exem csinálta ugyanezt. Kiraktam, pedig szerettem. Te is tudod mi a dolgod.
2018. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
Ja,azért írta hogy hűséges típus,mert azt remélte így majd felébreszti a csaj vadászösztönét,és elkezd nála kepeszteni a csaj,vagy jobban érdeklődni.Közben meg fél éve fűzi az agyát,tényleg hűséges típus.Nézd úgy a sztorit,hogy együtt élsz valakivel,akiben hittél,de ez az ember már fél éve hazug ember módján viselkedik,és be akar fűzni valakit.Az egy dolog hogy nem találkoztak,gyanítom csak a csaj miatt,ha a csaj azt írta volna neki 2 hónapja,hogy találkozzunk,legyen szex,a palid ugrott volna,tehát nem a palidon múlott eddig a dolog.Bizalom itt már nincs.Nem hiszem hogy jó ötlet volt ennyivel fiatalabbal összejönni,akármennyire is mondja mindig mindenki hogy a kor nem számít.
2018. dec. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan az lesz. De lehet, hogy a csaj nem hagyja neki.
2018. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kereszt gyerek dolog kicsit erős volt még mindig csak nézek ki a fejemből de engedjük el ezt a dolgot.A barátod ugyan nem csalt meg de fél éve a hátad mögött titokban csinál dolgokat szerintem bizalom itt már nem lehetséges.35 évesen egy 2 éves kapcsolatot nem nagy valami lezárni.
2018. dec. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék mi van ebbe a lanyba ami olyan érdekes, hogy fel eve tartja vele a kapcsolatot
2018. dec. 20. 06:42
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
11# de, igen, lehetséges hogy egy tetű és unalmában levelezget (fèl éve? Mikor két éve vagytok együtt pff..) a csajjal, de biztos lehetsz benne, hogy ha a csaj nem mond nemet, akkor megdugja... Másrészt most őszintèn, nem érzed baromi megalázónak már most? Ha bemagyarázza, hogy csak szórakozás akkor semmi gond? Hány évet akarsz még egy ilyen szar kapcsolatra pazarolni? Lehet hogy nem dönt meg minden csajt lépten nyomon, de számomra igazából mindegy lenne hogy azért mert a csajok nem vevők rá, v csak a szája nagy és nem mer lépni. Pont elég megalázó, hogy másokat fűzöget...
2018. dec. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%

Fiatal kérdező, fiatal...

32/f

2018. dec. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!