Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagyon hisztis vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon hisztis vagyok?

Figyelt kérdés

A párom szerint borzasztó hisztis vagyok, és képes vagyok mindenen kiakadni.

Olyanokra gondolok, hogy ha megbeszélem a párommal, hogy este beszélünk telefonon, sokszor elfelejti, olyan is volt már, hogy megbeszéltük mikor találkozunk, de az utolsó pillanatban szólt, hogy késik egy órát, olyan viszont rendszeresen előfordult, hogy félórákat késett és nem szólt. Volt már, hogy miatta késtünk valahonnan, a munkámból is késtem már miatta egyszer. Én ilyenkor mindig kiakadtam rá, és leszidtam. Oké volt amikor tényleg hisztiztem, mert ő elsütött valami poént, én meg magamra vettem...

Szerinte mindent túlreagálok, hisztizek és mindenen képes vagyok nagyon kiakadni.

Lehet valahol igaza van, másrészről pedig szerintem túlságosan is a szívére veszi ha valaki mérgesen szól hozzá, és nagyon érzékenyen érinti. Amikor pl leszúrtam azért mert elfelejtett hívni, miközben megígérte, fél napig nem szólt hozzám.

Segítsetek mert már össze vagyok zavarodva, tényleg én vagyok hisztis p*csa, vagy a barátom ennyire érzékeny.


25N



2018. dec. 22. 17:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Exemmel jársz? XD


Megértem, hogy idegesít. Én sokszor korábbi időpontot mondtam neki vagy direkt "késtem" és így is 5-10 perccel hamarabb odaértem mint ő.

2018. dec. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En UTALOM, ha valaki kesik! Ha en oda tudok erni idoben, mert idoben indulok, akkor mastol is elvarom.

Ha kesik, az azt jelenti szamomra, hogy szarik ram.

2018. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!