Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány emberrel szexeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberrel szexeltetek mielőtt megtaláltátok a hosszú távú párotokat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
11 és még mindig nem találtam meg a hosszú távú párom. 30N
2018. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
38
2018. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Első hosszútávú (1+ évet tekintek annak) előtt 9.

Férjem előtt 13.

2018. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A mostani barátom a 7., vele hosszú távra tervezek.


Az elsővel szexkapcsolat volt, ő többször is megvolt. A többiek mind csak 1x.


Közben a mostani előtt csak 1 hivatalos komoly kapcsolatom volt (1 év), de ott meg egyáltalán nem volt szex, na ezért is jött az első és lett vége...

2018. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az első barátommal 7 hónapig voltam együtt, a másodikkal 2 évig.. Akkor azt is hosszú távnak gondoltam... Mindenesetre a férjemmel már 8 éve vagyunk házasok, előtte 3 emberrel voltam szexuális kapcsolatban.
2018. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Soha nem szàmoltam, de nem is tudnàm.

Első szerelem 16 évesen volt, most ennek több mint a duplàja vagyok, imádtam mindig a szexet, ebből kifolyólag passz.Sok egyéjszakàsom volt, sok többéjszakàs de caak szex, 4 férfival éltem együtt, remélem ez az 5. a végleges.

2018. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Olyan 70 körül. Párom 18 éve megvan. 43 éves férfi vagyok.
2018. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
3
2018. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Érdekes, hogy erre a kérdésre senki sem válaszolta, hogy párkeresés alatt a többség valószínű nem a szexpartnerek keresését érti. Ha az emberiség eleve így lenne kódolva, akkor szörnyű lenne! Ahol a szerelmet és a szeretetet ennyire szétválasztva kezelik, ott nagyon nagy a baj. Ha a szeretet hosszú távon nem képes elnyomni azt a kíváncsiságot, amely újabb és újabb ösztön-élmény megélésére sarkall, akkor ott is nagy a baj. Szerintem a kérdés úgy volna helyes, hogy "hány embert ismertetek meg, mielőtt megtaláltátok az igaznak hitt társatokat?" és rájöttetek volna, hogy volt nem kevés, akivel nem is szexeltetek, de ott van a "listán", mert a szívedben nyitott voltál rá. Tekints a mostani partneredre úgy, mint egy Rubik-kockára! Kevés embernek van a zsebében több tucat Rubik-kocka, ha egyetlen egy kockával is "bármilyen" kombináció kirakható!
2018. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 apababa ***** válasza:
A rubik kockás hasonlatod annyiban jó hogy rávilágit arra hogy épp azért keresünk másokat is mert egyeseknél néhány rubik kombináció le van tiltva.
2018. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!