Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány emberrel szexeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány emberrel szexeltetek mielőtt megtaláltátok a hosszú távú párotokat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 15:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Akivel egy-két alkalommal találkoztam, úgy kicsivel 200 felett lehet. Szórakozóhelyi ismeretség, egy-két éjszakás kaland.


Akinek a nevére is emlékszem, több hónapi kapcsolat, és sokszori szex, olyan 14 volt. Sokat utaztam, sok helyen voltam hosszabb ideig, és majdnem mindenhol volt egy nőm, többnyire párhuzamosan, az szerint, hogy éppen hol tartózkodtam.


Akivel hosszabban tartó kapcsolatom volt, szerelmes voltam bele, olyan 3 volt, közülük a legutolső a feleségem, és őt még nem csaltam meg. Valószínűleg nem is fogom. Ha érdeklődik, hogy ennyi nő közül miért pont Ő, mindig azt mondom neki, hogy "az eddigi választékból te vagy a legjobb".

2018. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!