Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azzal akar zsarolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azzal akar zsarolni, hogy ha szülök neki gyereket akkor leszokik a piálásról mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Már lassan 10 hónapja tart ez a se veled se nélküled kapcsolat. Már kétszer szakítottunk is főként a piálás miatt. Ő nem hajlandó megváltozni és letenni azt a hülye alkoholt pedig még nagyon fiatal 24 éves srác. Már a kapcsolatunk elején is mondta,hogy ő gyereket szeretne majd tőlem de én akkor is mondtam,hogy még nem ahhoz kell egy biztos munkahely lakás és pénz is ugyebár. Ő ezeket a dolgokat sose vette figyelembe csak az a fontos számára,hogy legyen gyerek. Most meg azzal zsarol,hogy ha értelmet adok az életének akkor nem iszik többet. Velem ezt nem fogja eljátszani mert én biztos nem szülök egy olyan pasinak gyereket aki iszik nem is keveset. Már félek egy ilyen kapcsolatban maradni mit tegyek? Lépjek minél előbb ki ebből a kapcsolatból míg nem lesz késő?
2018. dec. 25. 19:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a pasit. Jobb való neked.

Amúgy megváltozni meglehet, de csak ideiglenesen.

2018. dec. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ő soha nem fog megváltozni csak ideiglenesen. Vannak napok amikor megtudja állni,hogy nem iszik de mihelyt valami történik vagy a munkahelyen vagy a kapcsolatunkban ő azonnal a piához nyúl abba fojtja a bánatát. De nem csak akkor iszik ha bánatos ha pl megy valahova valamilyen alkalomból akkor is iszik. Mindig megtalálja a módját,hogy ihasson meg az alkalmat. És mindig tagadja,hogy ő alkoholista pedig igenis az.
2018. dec. 27. 13:27
 23/23 A kérdező kommentje:
most is mióta hazament Erdélybe folyamatosan csak iszik mert ő ugye onnan származik székely gyerek és hallottam róla,hogy az összes erdélyi szeret inni ez alól ő sem kivétel. Ha meg megmondom neki az igazat akkor még ő van megsértődve rám. És egy ilyen ember akar gyereket nevetséges. Leírtam neki is,hogy először komolyodjon meg ne igyon többet és utána jöhet a gyerek.
2018. dec. 27. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!