Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azzal akar zsarolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azzal akar zsarolni, hogy ha szülök neki gyereket akkor leszokik a piálásról mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Már lassan 10 hónapja tart ez a se veled se nélküled kapcsolat. Már kétszer szakítottunk is főként a piálás miatt. Ő nem hajlandó megváltozni és letenni azt a hülye alkoholt pedig még nagyon fiatal 24 éves srác. Már a kapcsolatunk elején is mondta,hogy ő gyereket szeretne majd tőlem de én akkor is mondtam,hogy még nem ahhoz kell egy biztos munkahely lakás és pénz is ugyebár. Ő ezeket a dolgokat sose vette figyelembe csak az a fontos számára,hogy legyen gyerek. Most meg azzal zsarol,hogy ha értelmet adok az életének akkor nem iszik többet. Velem ezt nem fogja eljátszani mert én biztos nem szülök egy olyan pasinak gyereket aki iszik nem is keveset. Már félek egy ilyen kapcsolatban maradni mit tegyek? Lépjek minél előbb ki ebből a kapcsolatból míg nem lesz késő?
2018. dec. 25. 19:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem is védekeztek? O.o
2018. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor nem is védekeztetek ? Reméljük, nem lettél terhes már most.

Bizony, hogy hagyd ott és eszed ágában ne legyen neki szülni. Egy alkoholista mindig fogja valamire : majd ha lesz célom, stb... Szerinted mit csinálna a terhességed alatt ? És amikor a gyerek sír ejjelente ? Na, ebbe ne is menjünk bele.

Azt kell megértened, hogy ő függő és egy gyerek NEM fogja megváltoztatni. Maximum rosszabb irányba.

Nehogy szülj neki, hanem hagyd ott a lehető leghamarabb. Meg ne forduljon a fejedben egy ártatlan lény életét tönkretenni.

2018. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik többnyire, bár 24 évesen még elég fiatal a végleges piáláshoz
2018. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Elég nagy hiba kérdező, ha kartávolságba lennél, most nyakon is b*nálak amiért ennyi eszed van. Irassál magadnak pánikszerűen.

32/f

2018. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Még csak gondoltál a fogamzásgátlóra? Tehát nem védekeztek? Egyáltalán miért vagy még vele? Szétcseszed a sajátéletedet
2018. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

hát...igazából a piázgatás pont a gyerek után szokott indulni.

mert szembesül a pasi a nagyobb felelősséggel.

egy sör után sokkal könnyebb leülni és babázni,dínózni,gyurmázni a gyerekkel,vagy 100adik alkalommal újranézni vele a jégvarázst stb.

2018. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki,hogy majd ha tünet mentes alkoholista lesz/az azt jelenti,hogy több éve nem ivott alkoholt/,akkor lehet gyerekről szó.A kapcsolatotok is jobb lenne szerintem,ha nincs pia.
2018. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"9-es a fogamzásgátlóra én is gondoltam már"



Jézusom! Nem is védekeztek?

Gratulálok. Nem sok mindent lehet erre mondani.

2018. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem védekeznek csak óvszerrel. A fogamzásgátlót a tablettára szokták mondani.


Egyébként kérdező, igazuk van az előttem szólóknak, ő egy függő. Ígérgethet bármit, de nem fog leszokni az alkoholról! Ide több éves orvosi segítség kellene. Szóval vagy otthagyod, vagy pedig rábeszéled elvonó kúrára, és ha már több éve nem iszik, akkor esetleg gyerek!

2018. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásából látni mennyire megbízható. Ha gyereket szeretne akkor a piálással töltött időt és pénzt inkább a kívánt gyerek jövőjének megalapozására fordítaná. Ugye nem ez van. Fogalma sincs mivel jár a gyereknevelés. Aztán majd stresszes lesz mert keveset alszik, mert nincs eleg pénz stb. Akkor kezd majd csak rendesen inni. Ha nem akarsz egy minden problémával magára hagyott anyuka lenni akkor dobd a francba.

Nem Te szüljél azért, hogy ő megváltozzon hanem változzon meg azért, hogy szüljél neki.

2018. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!