Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom exbarátnője által berendezett lakásban élek és zavar?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon jól megvagyunk, így 2 hónap után odaköltöztem hozzá. Tény, hogy sokak szerint korai volt, mi nem így gondoltuk. Főleg, úgy hogy számomra fontos volt, legyen saját lakása a páromnak sosem tagadtam. (nem lenne hova mennem)


Ebben a lakásban ketten élünk a párommal. Na de minden berendezést, díszt, praktikus megoldást az exbarátnője álmodott meg. (Ő segített neki berendezni, amikor megvette és egyideig együttéltek itt. Az első lány volt akivel együttélt. Nagyon meghatározta őt, és az alapvető együttélési szokásait).


Mondanom sem kell, hogy kb semmin se változtathatok, mert: "ezt így szoktam meg/ így praktikus/neki így tetszik ahogy van" és hasonló kifogásokat kapok meg.

Valójában a lakás által a lányhoz is ragaszkodik. Bár azt el kell ismernem, hogy nagyon jó ízlése volt és értett az olcsó de praktikus megoldásokhoz, rengeteg kézzel készült dologgal.


De egyszerűen zavar, hogy még a falon lévő festményt is együttcsinálták. Néha az az érzésem, hogy engem csak megtür ott, de a lakás mindig is az övé és az exbarátnőjé lesz. Talán ez egyfajta rejtett féltékenység van bennem.


Mégis mit tehetnék? Hogyan küzdjem le ezt a furaérzést?



2018. dec. 26. 22:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
Én azonnal vágnám ki a pasit, ha nekiállna rendezkedni a lakásomban.
2018. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, ha a párom exbarátnője által berendezett lakásban élek és zavar?"


Költözz el.


Gyanítom, nincs semmi egyéb a barátod fejében a lakással és a berendezéssel kapcsolatban, csak egyszerűen tetszik neki, ahogy van. Mint ahogy neked is.

Vagy csak nem érdekli, örül, hogy nem neki kellett a rendezkedéssel foglalkoznia. Te meg kombinálsz. MINEK?

2018. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
a te helyzetedben inkabb nem ugralnek.
2018. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Most ezt így ahogy van elmondtad és nem érdekli? Ha nem mondtad el, akkor meg hogy vàrnàd, hogy megértse,mit érzel? Nem azt szeretnéd dobjon ki mindent,de pl.a képet meg ami ilyen el lehet tenni egy dobozban a szekrény mélyére. Egy szőnyeg vagy függöny csere is nagy vàltozàs és ezekre sem mondhatja, hogy gàtolnà valamiben a cseréjük. Tehát kompromisszumos megoldásban gondolkodjatok szépen lassan.
2018. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Elmondtam már neki, ő csak nevetett. Azt mondta, hogy neki így jó minden.

Azzal is mentegetőzött, hogy az ő keze is benne van a dologban.

Persze rögtön azzal jött, hogy akkor vetessem le a közös tetoválásomat az exemmel (sokba kerülne nagyon).


Szóval csak összevesztünk.


A kép a falra van rá festve és egy teljes falhoszt lefoglal

2018. dec. 27. 17:23
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint egálban vagytok. Mindketten elviseltek valamit a másik múltjából. Vagy sikerül, vagy ne erőltessétek a kapcsolatot.
2018. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Bam3g rád van tetovalva az ex és azon hiszteriazol hogy ott a fakanál ahová az exe tette.


Hát lehidalok sötétség az van

2018. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Teljes hátas tetoválás, hogy többe kerülne levetetni, mint egy lakást koppra felújítani?
2018. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Megértelek h át szeretnéd alakítani, ha nem érzed ott jól magad inkább ne lakj ott, csak játkatok össze, Ez a pasi nem érdemel meg téged.
2018. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

az osszejaras nem jo, mert a kerdezo nem tud hova menni lakni.


ezert kellene nagy csengben meghuznia magat, de nem... a fogkefetarto helyen kattog, a hatan az exe nevevel.

2018. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!