Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom exbarátnője által berendezett lakásban élek és zavar?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon jól megvagyunk, így 2 hónap után odaköltöztem hozzá. Tény, hogy sokak szerint korai volt, mi nem így gondoltuk. Főleg, úgy hogy számomra fontos volt, legyen saját lakása a páromnak sosem tagadtam. (nem lenne hova mennem)


Ebben a lakásban ketten élünk a párommal. Na de minden berendezést, díszt, praktikus megoldást az exbarátnője álmodott meg. (Ő segített neki berendezni, amikor megvette és egyideig együttéltek itt. Az első lány volt akivel együttélt. Nagyon meghatározta őt, és az alapvető együttélési szokásait).


Mondanom sem kell, hogy kb semmin se változtathatok, mert: "ezt így szoktam meg/ így praktikus/neki így tetszik ahogy van" és hasonló kifogásokat kapok meg.

Valójában a lakás által a lányhoz is ragaszkodik. Bár azt el kell ismernem, hogy nagyon jó ízlése volt és értett az olcsó de praktikus megoldásokhoz, rengeteg kézzel készült dologgal.


De egyszerűen zavar, hogy még a falon lévő festményt is együttcsinálták. Néha az az érzésem, hogy engem csak megtür ott, de a lakás mindig is az övé és az exbarátnőjé lesz. Talán ez egyfajta rejtett féltékenység van bennem.


Mégis mit tehetnék? Hogyan küzdjem le ezt a furaérzést?



2018. dec. 26. 22:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért laksz ott ? Fogod magad elhuzol a saját otthonodba berendezed ahogy akarod, ennyi az egész. Ilyen apróságon hisztériázni.
2018. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jodarabig csendben gyujtogesd a penzed es tervezgesd a kozos programjaitokat, amiknek az emlekeit aprankent kirakhatjatok a lakasban v a kozos kepeket a falra. De semmikepp nem hozakodnek ezekkel elo mostanaban.Csak lassan,okosan.
2019. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz, hogy alapállásba helyezed a pofád. :D Csupasz pichával beköltözöl a másik lakásába 2 hónap járogatás után, aztán máris követelőzöl. Vegyél magadnak lakást, azt úgy rendezheted be, ahogy te szeretnéd... ja, csak neked egy tetoválás leszedetésére sem telik. Költözz akkor a híd alá, már ha el tudod viselni, hogy azt is megtervezte valaki.

Egyébként az exed nevével a testeden mélyen kussolhatnál.

2019. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!