Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Provokáltam. Megvert. Hulye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Provokáltam. Megvert. Hulye voltam, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátainknál voltunk, sok alkohol fogyott az este folyamán. A párom okosra itta magát, elkezdett sértegetni mások előtt, sérelmeztem, más is szólt neki hogy, okosan beszéljen. Ezek után eltávolodtam a körből vártam hogy hazamenjünk. Ő ügyet se vetett ram. Mintha el is felejtette volna hogy ott vagyok. Pár órával később otthon rögtön bedőlt az ágyba, én fel akartam kelteni, nehogymar ilyen jót aludjon miután ez történt. Kirángatni probaltam az ágyból és elcsattant egy pofon is általam. Felkelt, a hajamnál fogva kihúzott a lakás elé közben pofozott.

Magamnak köszönhetem. De mit kellett volna tennem?


2018. dec. 27. 08:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom a történteket, de valóban reggel kellett volna megbeszélni a dolgokat, amikor már kezd magához térni. Szomorú, hogy Karácsony= a cirkusszal.
2018. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ilyen elmebeteg embereket.. ameddig együtt vagytok legalább megvédtetek másokat magatoktól.


"Felkelt, a hajamnál fogva kihúzott a lakás elé közben pofozott.


Magamnak köszönhetem. De mit kellett volna tennem?"

Ohh ugyan, semmit. Kérj még elnézést is, hátha megbocsát...

2018. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan nem értelek, még te érzed úgy, hogy provokálod?! Hihetetlen az emberek mit nem beszélnek maguknak be. Ő itta le magát, ő sértegetett, ő kezdte. Pont.

Az, hogy folytattad, az már viszont a te számládat terheli.

Viszont mi a búbánatos fenének vagy egy ilyen emberrel?! Komolyan nem merült a történtek után benned fel ez a kérdés?!


30N

2018. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

Ezek utan ugy tokon rugtam volna, hogy fel száll a hereje!

N26

2018. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Az egész sztoriban a leggázabb, hogy te még magadat hibáztatod. Ez azért gond, mert eszerint minden szemétséget jogosnak érzel magaddal szemben, azaz lebecsülöd saját magad. Amíg ez nem változik, mindig ilyen alakok mellett fogsz kikötni.
2018. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Most megtanultad legalább, hogy részeg embert nem zaklatunk! Amúgy se értem mit vártál,mit akartál volna megbeszélni vele? Azt se tudta,hogy hívják! Semmire nem mentél volna vele! Hagyni kellett volna aztán másnap tiszta fejjel megbeszélni és ha nem juttok közös nevezőre akkor szakítás! Az erőszak erőszakot szül nem hallottad még ezt a mondást?
2018. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ő provokált téged a részeg viselkedésével.

Az egyetlen dolog, amin változtathattál volna, hogy nem rángatod ki az ágyból, hanem akkor üvöltöd le a fejét, amikor józan.

De a pofonra az sem mentség, főleg a történtek tudatában,. hogy kirángattad az ágyból.


Én csak azt nem értem, egy ilyennel miért vagy együtt, és miért azon bőgsz, hogy jaj, kiprovokáltad tőle a pofont. Én a nyílt sértegetés után kidobtam volna, mint macskát sz...ni, legyen már több tartásod.

2018. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tudnám miért pazarolja sok nő ilyen taplókra az idejét :') Eleve aki serteget -tök mindegy,hogy részeg-e vagy sem- küldenén a pitsába.
2018. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Látom lepontoztak csak tudnám miért! -_-
2018. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Tényleg magamat érzem hibásnak, viszont általatok kicsit igyekeztem levenni magamról ezt a terhet, így viszont már csak azt nem értem, hogy érte el nálam azt, hogy gyakorlatilag mindenért magamat okolom.

Már csak ez érdekel a dologból, azt hiszem ideje szembe néznem magammal mi miatt jutottam el eddig. Köszi.

2018. dec. 28. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!