Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom legjobb baratja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiona21 kérdése:

A barátom legjobb baratja egy lány. Hogy nyugodjak ebbe bele?

Figyelt kérdés
10 éve ismerik egymást, mi csak 8 hónapja... De a csaj nem tudja felfogni h már nincs magába a pasim és éjjel nappal hívogatja és állandóan irogat neki... Ő azt mondja h sose volt köztük semmi és nem is lesz de engem ez nagyon zavar. Nem az h ő létezik hanem h nem vesz tudomást arról h már én vagyok neki az első és h kicsit vissza foghatná magát és ne keresse annyit. Idegesítő mikor arra ébredek meg hajnali 4kor h csörög a telefonja és a csaj hívja... És nem csak egyszer fordult már elő. Beszéltem vele erről mondtam neki h ez zavar de nem akarom h meg szakítsa vele a kapcsolatot, amúgy sem tenné, és tudom h nincs miért aggódjak de valahogy mégis nagyon zavar... Segítsetek kérlek 😭

2018. dec. 31. 04:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem bunkózni akarok de szerintem ha ők tíz éve ismerik egymást, te meg 8 hónapja akkor ne magyarázd le a csajt a fiúról, mert a végén te húzod a rövidebbet !
2018. dec. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!