Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakasztana, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakasztana, ha a párotok folyton vásárolna?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy jól keresel, ezért a barátnőd nem dolgozik, néha maximum részmunkaidőzik. (Pl egy évet dolgozik, aztán 3-4 hónapot megint nem)

Jól állsz anyagilag, az ő bevétele nem oszt, nem szoroz.

Viszont nagyon szeret vásárolni, ez havonta legalább 3-4 új ruhadarabot jelent.

Turizik, tehát anyagilag nem megterhelő (legyen maximum 1000-1500Ft, amennyit egy darabra kiad), de már bőven vannak holmijai (pl 10 farmer, 12 pulóver, 15 nyáriruha, rengeteg póló), elvileg semmire sem lenne szüksége már.

Másra kifejezetten nem költ, ez az egy "mániája" van.


2018. dec. 31. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Én turiban havi 4-5 cuccot simán veszek, plusz amire szükségem van. Mindig csinos és stílusos vagyok.

Szerintem a havi 3-4 ruha minden,csak nem sok. Ha egy pasas ezt nem érti meg, akkor az baj. Vagy a mellette álló nőn mindig ugyanaz a farmer és póló legyen?

2018. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavarna, én játékokra költök el sok 10 000.- forintot. Mindenkinek van valami mániája.
2018. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Ki. Senkinek nincs szüksége 10 farmerra.
2018. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Pszichológushoz küldeném. Akkor már inkább arra költsön.
2018. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

minden tavasszal válogassátok át a ruhatárát és adjátok el a felesleges darabokat

így visszajön amire költött és nem lesz teli ruhával minden

2018. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Havi hatezer forintról beszélünk. De legyen tíz. Ez marha kevés, még akkor is, ha nincsenek anyagi gondjaitok, és ha őt ez boldoggá teszi, akkor ez miért baj?

Én havi 30-40 között költöttem akkor is magamra, amikor GYEDen, majd GYESen voltam. És ebben volt a pillától a ruháig, és tudod mit? Nagyon jó érzés, és ettől még nem számít egy nő boltkórosnak. Majd akkor kell ezt megszólni, ha a Magentából, az Amnesiából, esetleg a My77ből jön ki 3-4 darabbal, havonta... de egy nyomorult turi nehogy már ekkora probléma legyen.

2018. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Engem az akasztana ki, ha egy embernek nem lenne magától igénye arra , hogy dolgozzon, függetlenül attól, hogy van-e, aki eltartja vagy sem.

Nekem nőként sem tetszene, ha a pasim tartana el, ennél kicsit öntudatosabbnak érzem magam.


De ha a konkrét kérdést nézzük: nekem nem tűnik annyira soknak ez a mértékű vásárlás. Mondjuk én ennyit sem szoktam, nem is igazán szeretek vásárolni. De azért havi 3-4 ruhadarab, ha az valóban ilyen olcsó, 1-2 ezer forintos és másra nem költ, akkor nem tartom vészesnek.


De na...egy nő, aki el kell tartani, és az egyetlen szórakozása az, hogy ruhákat vásárolgat?

2018. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán költők ennyit havonta ruhákra. Hádából. Rohadt jó cuccokat találok olcsón, néha találok nagyon márkás ruhákat is, töredékéért az eredeti árának nyilván.

Havonta ~10 ezer forint nem sok. Főleg ha csak erre költ.

Az nem tartozik a tárgyhoz, hogy nem dolgozik a csaj, ha egyszer így lett megbeszélve. Ehhez csak a kérdezőnek és a barátnőjének van köze.


Kérdező, téged miért zavar ez a havi pár ruha? Főleg, hogy turiból van? Más meg a fent említett méregdrága (ugyanúgy Kínában gyártott ruhákkal teli) boltokban vásárol. Ha onnan venné a te pénzeden, akkor elhiszem, hogy zavarna. De így?

2018. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
költök*
2018. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Zavarna, megpróbálnèk dülőre jutni vele.
2018. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!