Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakasztana, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakasztana, ha a párotok folyton vásárolna?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy jól keresel, ezért a barátnőd nem dolgozik, néha maximum részmunkaidőzik. (Pl egy évet dolgozik, aztán 3-4 hónapot megint nem)

Jól állsz anyagilag, az ő bevétele nem oszt, nem szoroz.

Viszont nagyon szeret vásárolni, ez havonta legalább 3-4 új ruhadarabot jelent.

Turizik, tehát anyagilag nem megterhelő (legyen maximum 1000-1500Ft, amennyit egy darabra kiad), de már bőven vannak holmijai (pl 10 farmer, 12 pulóver, 15 nyáriruha, rengeteg póló), elvileg semmire sem lenne szüksége már.

Másra kifejezetten nem költ, ez az egy "mániája" van.


2018. dec. 31. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aki szerint ez kimeríti a "mánia" fogalmát, az még nem találkozott olyannal, aki komolyan űzi a hobbiját, legyen az sport, művészet vagy valamilyen gyűjtemény. 3-4 db ruha havonta turiból? Ne vicceljünk már.

Az anyagiak meg csak az adott párra tartoznak. Ha nekik jó így, az ő dolguk. Ha meg nem jó, azt megint csak egymással kell megbeszélniük.

2018. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ahogy megláttam a kérdést, azt hittem, hogy valami hatalmas eget rengető összegekről lesz szó! Az zavarna ha havi 15-20ezret költene, de már egy nyamvadt vacsora is többe kerül 3000 forintnál, ha elmentek kettesben vacsizni! szóval nem, ez nem zavarna! Főleg hogy te is mondod, hogy jól állsz anyagilag!

Azt meg kell értened, hogy nem azért veszi a cuccait, mert nincs neki, hanem mert szeretne változatosan öltözni! Örömet és önbizalmat ad a nőknek, ha találnak egy jó ruhadarabot, amiben szépnek érzik magukat! Ezt pasiként mondom!

Ráadásul nagyon spórolós vagyok, szinte alig költök magamra, mert gyűjtök ingatlan vásárlásra! A fizetésem felét mindig félreteszem! De barátnőmre nem sajnálok költeni mert szeretem! És ha ilyen olcsó "hobbija" van, akkor ezzel is szívesen örömet szereznék neki!

Ha már azt érezném, hogy kihasználna, akkor viszont rosszul esne!

32/F

2019. jan. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben, ha megbeszélés, megegyezés alapján van ez az eltartós felállás, sztem ebben semmi gáz nincs, hogy 4000-5000 Ft-ot elkölt havonta ruhára, ha más mániája nincs (engem inkább zavarna az mondjuk, hogy emellett nincs más hobbija... nem vesz könyvet, nem megy színházba, koncertre, ilyenek).
2019. jan. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Olyan dolgokra költeni, amikre nincs szükség? Hát, ezt a legtöbben kinövik gyerekkorukban...
2019. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Olyan dolgokra költeni, amikre nincs szükség? Hát, ezt a legtöbben kinövik gyerekkorukban..."


Bocs, de ugye viccelsz? =D

2019. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!