Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnődet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnődet szinte körberajonganák a férfiak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy átlagosan csinos barátnőd. Nem insta lány, nem pakolja ki mindenét, nem flörtöl úton-útfélen, átlagosan öltözik, nem keresi a feltűnést.

Az arca szép, az alakja átlagos.

Viszont akárhová megy, sokaknak tetszik, sokan megszólítják az utcán, hogy csinos, ha társaságba kerül, biztos kezdeményez nála 1-2 pasi, ha mást nem, beszélgetést, de haveroktól is hallod vissza, hogy bemutattad ennek vagy annak, és aztán valaki elszólta magát, hogy mennyire szimpatikus lány.

Nem társaság közepe, nem is beszédes, inkább introvertált, szóval még inkább érthetetlen.


Ezek fényében mennyire zavarna?


2019. jan. 3. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha ez mindigis (tehát kb 15-16 éves kora óta) így volt.

Most 25 éves.

2019. jan. 3. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Az miért közeledés, ha valaki megjegyzi, hogy mennyire szimpatikus lány? Engem is mindig megdícsér a barátom haverja, hogy milyen csinos vagyok, ez mégsem közeledés, neki is van barátnője, akikkel összejárunk. Szerintem kicsit túltolod. Főleg, ha a barátnőd nem is ad okot a viselkedésével erre.
2019. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is túlkomplikálod. Nem vagy Te egy kicsit féltékeny? Amit írtál róla, az nem körberajongás. Legalább is szerintem nem az. Örülj neki, hogy nem csak neked tetszik, de másoknak is. Persze - fő, hogy hozzád hű legyen!

A lányról csupa olyan dolgot írtál, hogy nem provokálja a fiúk (férfiak) közeledését. Tisztázd magadban, hogy megbízol-e benne!

2019. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sokaknak szimpatikus a kisugárzása, modora.

Ez jó dolog, ha meg nem õ kezdeményez s nem ad okot se rá akkor meg kár kattogni rajta.

2019. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egyik-másik volt csajom lelkesen beszámolt arról, hogy nyomulnak rájuk a férfiak, míg nem mondom nekik, hogy pont az ellenkezőjét érik el, amit akár tudatosan, akár tudat alatt szeretnének. Méghozzá azt, hogy itt az ideje új nő után néznem. Utána mindig békén hagynak, mert látják, hogy leszærom.
2019. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél rá büszke, hiszen veled van. Csinos is, fiatal is, persze, hogy tetszik másoknak is. Neked is tetszik, azért vagy vele.

Itt a te önbizalmaddal lehetnek bajok, pedig nem kiakadni kell, hanem kihozni magadból a legjobbat.

2019. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom ugyan ez a kategória, bár ő tipikus extrovertált, társaság közepe, átlagosnál szebb nő. Akárhova megyünk imádják, mondjuk olyan személyisége és kisugárzása van, hogy ezt abszolút nem csodálom. Ha egyedül hagyom 5 percre társaságban már megpróbálja valaki felszedni. Igazából abszolút nem zavar, általában nevetünk rajta. Nem ismerek nála hűségesebb embert, ha szeretve van meg törődést kap akkor neki egy kapcsolat örökké meg egy nap. Aki meg ilyen alfahím, meg "jajj ő bármilyen csajt megfűz" azokat kb porig szokta rombolni. Vicces hallgatni.
2019. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!