Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg vagyok, és a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, és a barátom inkább haverozik. Miért?

Figyelt kérdés
Két napja csúnyán megbetegedtem. Fáj a torkom, lázam az még nincs, de egyre rosszabbul érzem magam. Tegnap alig ettem valamit, mert ment a hasam is. Azt hittem, ma este meló után átjön a barátom, de hozzá ma este haver megy. Ez kicsit rosszul esett, de nem mondtam neki. Helyette mondta, hogy holnap jönne át. Rossz ember vagyok, hogy ez rosszul esett tőle? Most azon gondolkozom, hogy elutazom a szüleimhez, és akkor egész hétvégén nem fogunk találkozni. Hátha ott többet tudnék enni, és mégis lenne valaki aki figyel rám. Valahogy az van bennem, ha a barátom lenne rosszul én rohannék hozzá, hogy segítsek neki.

2019. jan. 4. 08:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nézd, nem vagy komoly beteg akit magára hagynak. Megfáztál, lázad sincs, ergo tudsz magadnak teát főzni. Jobb lenne ha elkapja aztán együtt sirankozhattok. Nem mondom, hogy jól tette, hogy nem nézett meg de nem egy világvége. Ha ágynak döntött volna a betegség és akkor tojna rád az más. Ha én lennek így biztos nem akarnám, hogy jöjjön és elkapja. Két-három napot kibírunk egymás nélkül.

Persze ha ez részéről egy örökös probléma, hogy nem érdekled akkor meg az szerint kell cselekedni.

2019. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. Fáj a torkod, kellemetlen, de egy semmi kis dolog. Azt mondta, holnap meglátogat, nem? Milyen gyakran jár a haverokkal? Ha néhanapján és már előbb meg volt beszélve a találkozó, szerintem ebben nincsen semmi. Én azt is megérteném, ha a barátom nem akarna meglátogatni, nehogy elkapjon valamit tőlem. Dolgozik, nem tudja megoldani a betegszabit, ha ő is lebetegszik. Ne legyél ilyen hisztis, szerintem jobb is lenne, ha elmennél a szüleidhez, akkor lenne, aki babusgat.
2019. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meglehet érteni a kérdezőt is. én férfiúként rohannék a barátnőmhöz, hogy megnézzem miden rendben van e kell neki valami... a barát majd máskor átjön. A pasid nem igazán szeret, de ez téged nem igazán fog érdekelni, mert kifogja magyarázni magát, te meg inni fogod minden szavát :) amúgy nem gáz hogy rosszul esik.
2019. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Legalább valaki megérti amit érzek. Engem se érdekelne, hogy elkapom tőle, ha segíthetek neki és vigyázhatok rá. Ő ráadásul nem is nagyon érdeklődik, hogy miújság. Kíváncsi leszek ma egyáltalán érdeklődni fog-e hogy vagyok. Eddig még nem tette.
2019. jan. 4. 12:49
 15/24 A kérdező kommentje:
És, hogy a többire reagáljak, nem "csak" fáj a torkom. Nyelni alig tudok, így az evés is nehezen megy. Orvosnál voltam, kaptam gyógyszert. És igen elvárnám, hogy legalább megkérdezze a párom, hogy szükségem van-e rá. Tegnap egyszer érdeklődött reggel de kb ennyi. Ma meg ugye megy át a haver, szóval szerintem nem fogunk beszélni.
2019. jan. 4. 12:55
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

"Legalább valaki megérti amit érzek. Engem se érdekelne, hogy elkapom tőle, ha segíthetek neki és vigyázhatok rá."


:D :D :D


Hány éves vagy kislány? 8? A sok komment közül egy valaki megsimogatta az egódat, végre, gondolom csak erre vártál egész idáig.


A férfiak amúgy is a hattyú halálát játszák, mikor egy kicsit megfáznak, úgyhogy nekik muszáj egy nőnek segíteni.


De tényleg, ő mit segítsen neked? És mi az, hogy egyre rosszabbul vagy? Mit csináltál eddig, hogy javuljon az állapotod?


És ha nem lenne a párod, akkor mi lenne? Próbálj már meg felnőni, légyszi! És majd ha gyereked lesz és tőle elkapsz valamit, akkor majd elvárod, hogy a párod ápoljon téged?


Ne legyél kérlek olyan, mint a legtöbb pasi.

2019. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

"A férfiak amúgy is a hattyú halálát játszák, mikor egy kicsit megfáznak, úgyhogy nekik muszáj egy nőnek segíteni."

Ez valami vicc? Nem oda vissza kellene ennek mennie? Mi az, hogy egy nőnek muszáj segíteni de ez fordítva nem igaz? Inkább te hány éves vagy, hogy ennyire a múltban ragadtál? Nem olyan világot élünk, ahol a nő nyalja ki a másik seggét. A segítség oda vissza működik. Remélem vicceltél.

2019. jan. 4. 13:03
 18/24 anonim ***** válasza:

#17


Nem érted. Túl reagálod az egészet. Ha tényleg annyira sz..rul lennél, hogy ki se tudnál kelni az ágyból, és tényleg rászorulnál a másikra, akkor biztos, hogy segítene neked. De lehet, hogy nem szorulsz rá.

Nincs lázad, ergó nem vagy ágyhoz kötve. Fáj a torkod? És? Akkor mi van? Tudom, sz..r érzés, de most ezzel a párod mit tudna csinálni? Főzzön neked teát? Te nem tudsz? Csináltál már gyógynövényteát? Ettél már mézet? Szopogattál már pl. Strepsils-t?


De tényleg, mit tettél azért, hogy javuljon az állapotod, azt leszámítva, hogy bevetted az orvos által felírt gyógyszert?

2019. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ui.: Egyébként meg ironikusan írtam azt a dolgot. Sok férfi tényleg ilyen, de aki nem anyámasszony katonája az nem fog padlót egy kis megfázástól.
2019. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az orvos gyógynövényteákat javasolt. Azokat főzöm. Emellett otthon vagyok egész nap. Az orvos azt mondta, hogy pár napig pihenjek amíg javul. Nem szabad ennem húst, mert az elősegíti a vírusok szaporodását, úgyhogy jóformán főzeléket próbálok enni. Nem is fizikális segítségre gondoltam a barátomtól, hanem inkább lelki. De már nem is értem minek firtatom ezt a témát. Tényleg én vagyok a gonosz banya mert szerettem volna ha ilyenkor mellettem a párom? Fordított esetben biztos megkérdeztem volna tőle, hogy lemondjam-e a barátnőmet, szüksége van-e esetleg valamire. Máskor amikor beteg voltam elugrott a boltba gyümölcsökért, pedig az magától jutott eszébe, nem is kértem.
2019. jan. 4. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!