Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elítélendő hogy férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő hogy férfiként egy ilyen párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gazdagabb nő a barátnőm és azt mondta hogy nincs ideje a házi munkára ezért ha én megcsinálom akkor nem kell dolgoznom menni és ő ezért cserében eltart. Most otthon vagyok és minden házimunkát megcsinálok hogy neki ezzel ne kelljen időt töltenie
2019. jan. 4. 12:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező pontosan, hagyományosan ettől férfi a férfi.

De majd te is megkapod, hogy nem vagy férfi az első nagyobb veszekedéseteknél. Ilyenkor szoktak elhangzani hogy az ember mit is gondol igazán a másikról.

2019. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%
Nem,nem kell többet keresned, és hajnaltól mikulásig rommá dolgoznod magad ahhoz,hogy férfi légy.Nem ezen múlik. De ezek szerint neked konkrétan a munkába járás intézménye nem illeszkedik az élethez való hozzállásoddal.Ami engem nem zavar,nem én vagyok a barátnőd.De ha Téged sem,akkor nem tök mindegy ki ítélkezik?Joga senkinek sincs elítélni,ùgy élsz ahogy tetszik.Az már más kérdés,hogy a baratnőd minek gondol Téged valójában.(2)
2019. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
42%
Ès ha terhes lesz? Vagy helyette fogsz szülni? Ne érts félre,nem bántani akarlak,de remélem érted mi a lényeg
2019. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%
Ribi vagy.
2019. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%

Nincs ezzel gond.

Nálunk is volt egy ilyen időszak, amikor én dolgoztam, a férjem nem (megszűnt a munkahelye), és ő csinált otthon mindent.

Van két gyerek, és kertes házban mindig van csinálni. Rengeteg felújítást is megcsinált, nem a sorozatokat ézte egész nap.

Nekem is nagyon jó volt úgy hazamenni, hogy kész az ebéd, és legfeljebb mosogatni kell, vagy beszedni a ruhákat, és utána pihi van.

Az se igaz, hogy ettől ne lett volna férfi a szememben. Ezzel az erővel akkor az se férfi, aki 8 óra munka után nem lusta pelenkát cserélni vagy berakni egy mosást?

Én se lettem a munkától férfi(as). Nem egy bányában fejtem a szenet, hanem irodában, kosztümben, magassarkúban.


Ideje kilépni a középkorból.

2019. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan időszak,mivel megszünt a munkahelye.Azért nem mindegy.Kicsit más ez a helyzet meg a férjedé.
2019. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Ès ha terhes lesz? Vagy helyette fogsz szülni? Ne érts félre,nem bántani akarlak,de remélem érted mi a lény


37 éves és abszolút nem akar gyereket és egyre jobban nem akar, szerintem ez nem fog változni.

Tudom most mindenki gyereket akar meg családok éve még családok támogatása meg csok meg minden szar de attól képzeld létezik olyan nő vagy férfi aki nem akar gyereket a könnyebb élet és megélhetés érdekében

2019. jan. 4. 13:08
 18/31 anonim ***** válasza:
21%
Majd kíváncsi lennék az első nem törölted ki rendesen a kádat,és a nem teljesen tiszta a konyhaasztal beszólásokra.És onnan gördül tovább minden szépen.
2019. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Dolgoztok mindketten,és kerestej egy bejárónőt,aki elvégzi azt,amit most Te. Férfiként talán ez a helyzet elfogadhatóbb lenne,nem? Persze,a Te döntésed,de kérdezted. Szánomra ez mindkét fél szemszögéből nézve elfigadhatatlan. Telhesen másabb ez kényszerhelyzetben,átmebetileg,de itt nem erről van szó. Egyszer megún,és mehetsz.Ø egy karrierista nő lehet,akinek hosszútávon csodálkoznék ha elég lenne egy remekül főző/takarító pasi. Ráadásul bocs" de teljesen kimaradva a mindennapok forgatagából,a munka világából,még agyilag is leépülsz.
2019. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem attól férfi, hogy többet keres, de egyrészt te így egy fillért nem keresel, màsrészt ennyire nincsenek ambicióid? Nincs célod, büszkeséged?
2019. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!