Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elítélendő hogy férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő hogy férfiként egy ilyen párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gazdagabb nő a barátnőm és azt mondta hogy nincs ideje a házi munkára ezért ha én megcsinálom akkor nem kell dolgoznom menni és ő ezért cserében eltart. Most otthon vagyok és minden házimunkát megcsinálok hogy neki ezzel ne kelljen időt töltenie
2019. jan. 4. 12:04
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Fura lenne ha külön számlán lennétek. Várhatnád,hogy utaljon rá egy kis alamizsnát,vagy feladatvégzésért meghatározott "bért". Én biztos nem költenék nyugodt szívvel olyan számláról amire egy vasam nem érkezik. Eléggé kitartottként hangzik,lehet a háttérben bármilyen söprögetés. És gondolom fizetu a tb járulékot Utánnad. Bár jobb ha bem vagy beteg mert ki mossa a szennyest akkor?
2019. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!