Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elítélendő hogy férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő hogy férfiként egy ilyen párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gazdagabb nő a barátnőm és azt mondta hogy nincs ideje a házi munkára ezért ha én megcsinálom akkor nem kell dolgoznom menni és ő ezért cserében eltart. Most otthon vagyok és minden házimunkát megcsinálok hogy neki ezzel ne kelljen időt töltenie
2019. jan. 4. 12:04
1 2 3 4
 21/31 piroska és a farkas ***** válasza:
15- ös, ahol a férj ideiglenesen otthon volt, szerintem a Ti esetetek teljesen màs. Csalàd vagytok, szövetségesek, és tök jó, hogy megtehettétek, h a férjednek nem kellett az első kulimunkàra lecsapni a éhbérért.
2019. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%

Én egyetemistaként éltem együtt egy 40-es, ügyvéd nővel.

Nála laktam, nem kért lakbért, amikor első alkalommal észrevette, hogy kitakarítottam leesett az álla. Nekem természetes, hogy rendben tartom a lakókörnyezetem, tudom, hogy a porszívó nem támad és a mosógép kezelése sem atomfizika. Kaját meg már akkor is tudtam rendelni, számlája volt a digóknál. Életem legboldogabb bő 4 éve volt. Mai napig visszasírom!


A társadalom szemében persze ez csak akkor elfogadott, ha nő vagy és felség.

2019. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Sok nő is ezt teszi gyerek nélkül otthon,a férfi keresi a pénzt,nálatok fordítva van.Nektek így jó,nekem meg teljesen mindegy,hogy tartod fenn magad.

Pár dolog viszont nagyon zavarna pl,hogy pitizni kellene,hogy tudjak venni magamnak valamit.Vagy mi van,ha már nem megy a kapcsolat,ott állok semmi nélkül,mert valaki cselédje voltam.Nem tudom nálatok,hogy van mennyit keresel.Gyanítom jóval fiatalabb vagy a barátnődnél.

2019. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egy percig sem takarítgatnék otthon főleg, hogy még gyerek sincs és ezt nő létemre írom. Lehet kapni hiper szuper mosogató, mosó és takarító gépeket,ezek használatával igen csak lecsökken a takarítási idő. Tudod megtehetném én is, hogy itthon ülök a popsimon, mert párom keres havonta annyit, ami 5 családnak is bőven elég lenne.Gondolj a jövődre és, hogy soha nem tart semmi örökké!
2019. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
10%

"Miért a férfi attól férfi hogy többet keres és keményen dolgozik reggeltől estig hogy a családját eltartsa?


Ha ettől lehet férfi akkor köszi de inkább lemondok róla"


Sajnos most volt róla egy kutatás, a magyar társadalom 2/3 része szerint "A férfi dolga és célja az életben, hogy minél több pénzt keressen."

Nem tudom, hogy szánjam vagy kiröhögjem azokat, akiknek ennyi az élet. Dolgozom, hogy d**hassak...LOL.


Elmennek azok a nők melegebb éghajlatra, akik szerint attól vagyok férfi, hogy robotolok látástól vakulásig. ;)

Meghagyom ezt a szerepet a lúzereknek, akiket a pénzükért szeretnek a nők. Szerencsére a barátnőm nem ilyen.


Szerintem örülj ennek a helyzetnek és ne f***verésre használd az idődet, hanem ALKOSS valamit. A férfi attól férfi, hogy ÉPÍT.

A helyedben ezt kihasználnám és

1. Félretennék mellette kis pénzt.

2. Foglalkoznék valami tanulásával és alkalmaznám

3. Dolgoznék napi 4 órában, akár saját vállalkozás indításán vagy a hobbimon és mellette végezném a házimunkát. Vagy keresnék otthoni munkát.


Az ilyen nők ezt értékelik.

Szóval ha kaptál tőle egy ilyen lehetőséget, akkor ne érezze azt, hogy ezzel visszaélsz. (Fordítva is ezt tanácsolnám, ha gazdag pasi, háztartásbeli nő lenne)


29/F

2019. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az ilyen felbillenő kapcsolatokat, én nem tűrném meg, hogy ne dolgozhassak, vagy nem lehetnebolyan, hogy a páromat nem engedem dolgozni. Számomra ez így nem teljes élet. Csak az egyenlőséget fogadom el.


Te nem ilyen vagy. Ennyi. Nincs ezzel semmi baj 🙂

2019. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 piroska és a farkas ***** válasza:
De ha mondjuk akarsz venni egy új cipőt, akkor kérsz zsebpénzt? Vagy hogy tervezed?
2019. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

De ha mondjuk akarsz venni egy új cipőt, akkor kérsz zsebpénzt? Vagy hogy tervezed?


Nem kell kérni ugyanis külön számlán vagyunk hozzá tudok férni az ő számlájához is

2019. jan. 4. 19:24
 29/31 A kérdező kommentje:
Vagyis egy számlán vagyunk.... Bocsi
2019. jan. 4. 19:26
 30/31 piroska és a farkas ***** válasza:
Tehàt teljes mértékben rà vagy utalva anyagilag. Igazàból sajnàlom őt, borzasztó magànyos lehet, hogy egy ilyen helyzettel megalkuszik.
2019. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!