Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok az előző nőjére?

Figyelt kérdés

Nem tudom aludni mert megint szóbakerült a párom előző nője. Sose voltam féltékeny de ebben a kapcsolatban ez teljesen magától jött szerintem nem ok nélkül lettem az.

Mikor mi összejöttünk ők meg napi szinten beszéltek pedig két éve szakított vele a nő. Elújságolta neki a párom hogy vagyok, és mennyire örül neki, hogy ilyen nőt tálalt mint én. Akkor még csak furcsálltam hogy mindenről beszámolnak egymásnak, mivel én az exemmel 7 éves párkapcsolatot szakítottam meg valamivel több, mint fél ével azelőtt, hogy összejöttem a jelenlegi párommal.

A nő jóideig továbbra is írogatott a páromnak, hívogatta őt telefonon, volt hogy hajnali 1kor és egyéb lehetetlen időpontokban. Elújságolta, hogy lett új pasija, aki milyen csodás és hogy össze tudjak egyeztetni a napjaikat stb. Meg próbálta magához invitálni a párom, hogy maradtak ott cuccai vigye el és egyéb kamu dumák. Miután a párom írt neki, hogy ha ennyire fontos én megyek a közelbe hivatalos ügyben másnap, beugrunk érte együtt, már nem válaszolt vagy meg volt sértődve.

Na de ezek alapján nem is lennek féltékeny hiszen a párom viszonylag helyen kezelte a dolgot.

De állandóan előjön, hogy ennek a nőnek milyen volt a testalkata, hogy az enyém mennyire hasonlít (nem is igaz), hogy senki se gondolta milyen gátlástalan az ágyban, mert teszi az ártatlant, nekem meg állandóan szexuális kisugárzásom van, de az milyen már amikor egy nőről senki nem gondolná, hogy mekkora dög az ágyban. Hogy hasonlít a puncink, pedig ez sem igaz (láttam véletlenül a képét a gépén mikor szülinapjára kerestem képet a tortájára) ez mondjuk elég rosszul esett mert alapból komplexusaim vannak ezzel kapcsolatban, eleinte megnyugtatott hogy olyan majd miután megláttam hogy ég és föld a kettő azóta ez méginkább kétségbe ejt. Aztán az elején azt is mondta hogy ő erőltette az anális és az orális szexet, de ő azt mennyire nem élvezi, majd kiderült, hogy mégis, kb megszállottja mindkettőnek(mármint kapni szereti). Meg hogy mennyire szereti a párját kényeztetni, sokkal fontosabb a nőt ráhangolnia a szexre és az orgazmusa mint a sajátjáé. Ez az első három hétben nálunk is igaz volt, ma már nem érdekli de az előző nőjénél állítása szerint így volt. Ja és ez is: eleinte napi 2-3x is nekem esett, ma már csak heti 1x, míg az exét évek múlva is minden alkalommal dugta amikor csak lehetett.


Igazából csak kipanaszkodtam magam. Ha elolvasta valaki ezt a kisregényt és ír egy két mondatot, véleményt annak örülök! Csak őszintén, lehet én vagyok a bolond és eltúlzom, ezt is szívesen veszem.



2019. jan. 11. 00:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és ez még talán fontos. Én elfogadtam hogy van múltja, felnőtt férfi, tudtam, hogy van, de az első vitánk mégis abból volt, hogy féltékeny volt az én exeimre. Én egész addig nem kerítettem nagy feneket az ex témának.
2019. jan. 11. 00:11
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Keress egy szüzet azzal nem lesz ilyen gond :D itt gyk-n van egy pár, lehet válogatni.
2019. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Úgy látszik a szexhiány az agyadra ment.

Puncikomplexus? :)

2019. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Már alapvetően ott vérzik el a történet, hogy ,,hangosan" összehasonlít benneteket? Ez olyan mintha eleve húzni akarna téged.Mi közöd, hogy ők az előző nőjével hogyan szexeltek, hogy milyen a p..ja, hogy milyen szexuális szokásaik voltak és hányszor.

Amúgy valószínűleg ugyanúgy 3 hétig esett neki napi 2-3x az előző nőjének és semmivel se volt aktívabb később vele sem, mint most veled.Az újdonság varázsa után jöttek a hétköznapok.Tehát amit mond annak kb 80%-90% mese és csak téged húz vele mert látja hogy lehet.Ne hagyd magad.Én nem maradnék ilyen pasival.

2019. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Privátban írok mert tele van idiótákkal ez az oldal.
2019. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%

Huhh, de ossze-vissza irsz, nehez kibogaraszni. Na, akkor leirom az en velemenyem:

1. Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki normalisan kommunikal az exevel, hisz elvegre is az elete resze volt. Szamomra normalisabb hozzaallas ez, mint orokre gyulolni, haragot tartani valakivel csak azert, mert valami miatt nem mukodott a kapcsolat. Ertelmes felnott ember tudjon bekeben elvalni.

2. A parod nem jar kulon utakra vele, normalisan kezeli a dolgot, oszinte, es nem keveredik felreerheto helyzetekbe. En ezt nagyon megbecsulnem.

3. Valoszinubbnek tartom azt, hogy te hasonlitgatod magad az exhez, emiatt jott csak fel a test osszehasonlitasa, es nincs mogotte semmi mas, pusztan szeretne meggyozni arrol, hogy nem vagy rosszabb az exnel. Ha nem igy van, akkor az nagyon gaz, nekem is szarul esne.

4. Az exekkel valo szexualis viszony kibeszeleset nem tartom etikusnak, de szerintem ez is amiatt van, hogy sokat feltekenykedsz, o meg probal meggyozni.

5. Minden parkapcsolatban csokken a tuz idovel, es normalis. Es a pasid sem fiatalodik vissza annyi idosnek, mint amennyi az exxel jaras idejen volt. Epp ezert tok felesleges ezt osszehasonlitgatni.

Ha szereted a parod, elvezd ki az erzest, hogy teged szeret, veled jar. Nem csinal olyat, amire okod lenne feltekenykedni. Szerintem te csak osszehasonlitgatod magad az exxel, es az onbizalomhiany miatt frusztralt vagy, es ugy erzed, hogy az ex jobb volt, szebb volt, jobban szerette, stb. Veled jar, nem az exxel. Es nem probal visszakavarodni az exhez, nem el a felkinalt lehetosegekkel sem - ez nem eleg bizonyitek neked arra, hogy teged szeret, veled erzi jol magat?

2019. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de a barátod egy fa szfej.Hasonlítgat a volt nőjéhez?

Meséld már el neki, hogy cumiztad az exedet, mert annyira imádta, kíváncsi vagyok mit szólna.

Totál ki fogja csinálni az önbecsülésedet, lerombolja az önbizalmadat és amikor már nagyon mélyen leszel, akkor kidob vagy te nem bírod majd és lépsz.

Szerintem ne várd ezt meg, felesleges, úgyis ez lesz.

2019. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

7-es

teljes mértékben egyetértek. Olyan mintha direkt rombolná az önbecsülésed.

Próbáld ki vele ugyanazt amit ő csinál veled és nézd meg a reakcióját: vedd fel a kapcsolatot valamelyik exeddel, beszélgess vele, cseteljetek, találkozzatok, majd tegyél a gépedre pár fotót a péniszéről, mesélj a pasidnak arról hogy mekkora farka volt és hogy használta benned, miket múvelt veled és hogy mekkora csődör volt.

Gondolom nem fog hozzá mosolyogni.

2019. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van baj itt, hanem a barátoddal. Gáz amit csinál. Kukaa.
2019. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez a viselkedés nagyon gáz:


1) külön váltak, mindenkinek saját élete van, akadjanak is le egymásról

2) ez az összehasonlítás szexuális téren nagyon önbecsülésromboló és nagyon etikátlan, nem csoda, hogy féltékeny leszel egy iső után


Szerintem ő valahol direkt azzá akar tenni.


30N

2019. jan. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!