Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenézed, ha valaki háztartásbeli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenézed, ha valaki háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Tehát ha még nincs gyerek, de a felek házasok, és úgy egyeznek meg, hogy a feleség ideiglenesen (fél év, egy év) otthon marad háztartásbeliként.

Tehát nem így képzeli el az életét tartósan, hanem valamiért ideiglenesen szeretné.


2019. jan. 12. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Igen, mert ezáltal gyakorlatiassá válik, a hétköznapi problémákat jobban megoldja. Emellett tud(na) pl.: online tanulni.
2019. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
1 vagyok: Szóval nem néztem le, de a többi okés.
2019. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Csak akkor nem, ha aktívan valami hasznossal töltené az idejét. Pl. tanulna, vállalkozást indítani be, karitatív munkát vegezne, beteg rokont ápolna...
2019. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén nem érdekel ki hogy éli az életét. Ha nektek megfelel akkor minden rendben.
2019. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem erdekel. En nem elnek ilyen eletet, depresszios leszek az itthon lettol, volt mar ra pelda. Azokat nezem le, akik be akarjak magyarazni a masiknak, hogy marpedig sokkal jobb az o eletmodjuk es mindenkinek ugy kene csinalnia.
2019. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem, az ő döntésük, bármikor változtathatnak ezen ha akarnak.
2019. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha erre rendezkedik be, mindezt mártírkodás nélkül, tőlem tiszteletet és az életszínvonalamat kapja, nem vetném meg vagy nézném le ezért.

32/f

2019. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Elnézést, nem tudtam, hogy szembe kellett volna köpnöm a háztartásbelieket a kérdés alatt. Ígérem, legközelebb jobban odafigyelek erre.

32/f

2019. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a story ismerős nekem. Pont youtubon volt téma az egyik vlogger lànynál, akit támadnak hogy éppen nem dolgozik csak a férje.
2019. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, nyilván ez kettejük dolga. Az, hogy én nem érezném jól magam egy ilyen felállásban nem jelenti azt, hogy másnak ne lehetne ez jó vagy működőképes. Ha közös megegyezés eredménye és nem az van, hogy valamilyen módon bele lett kényszerítve az egyik fél ebbe a helyzetbe, akkor nincs bele gond szerintem. Inkább örülök neki, hogy vannak olyanok az országban, akiknél megoldható anyagilag az egykeresős családmodell :)
2019. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!