Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenézed, ha valaki háztartásbeli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenézed, ha valaki háztartásbeli?

Figyelt kérdés

Tehát ha még nincs gyerek, de a felek házasok, és úgy egyeznek meg, hogy a feleség ideiglenesen (fél év, egy év) otthon marad háztartásbeliként.

Tehát nem így képzeli el az életét tartósan, hanem valamiért ideiglenesen szeretné.


2019. jan. 12. 14:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem nézem le de ez az életmód nagyon távol áll tőlem. Nem tudnék és nem is akarnék soha háztartásbeli lenni. Nem szeretek masokat kiszolgálni vagy főzni mosni takarítani rá úgy ,hogy én ezt nem kapom vissza
2019. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 peca1000 ***** válasza:
0%

Ha kifizeti a megélhetési költségek (kaja, rezsi, stb.) felèt, akkor ok!


Ha elvárja, hogy én tartsam el, akkor lapátra teszem.

2019. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy mások magánélete.

Egyetlen egy dolog számít, hogy velem hogy viselkedik, akár kolléga, akár rokon, akár családtag. Ha normális, akkor én is, tehát nem ítélem el. Azt meg pláne nem, hogy hogy éli a párkapcsolati életét.

2019. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én abban az esetben nézem le, ha ez csak egy euftemisztikus megfogalmazása annak, hogy b...a a rezet otthon és kitartatja magát. Ha viszont mondjuk tényleg otthon sürög-forog, biztosítja az otthon melegét, mindig tiszta, csilivili a ház, nem a bejárónő teszi az otthont csinosabbá, és nem azon vekeng a nő, hogy mekkora háziasszony, amiért bedobott 2 villát a mosoagtóba, nem ítélem el... max. butának tartom, ha nincs B terve vagy pontos és teljesíthető terve arra nézve, ha szakítanak... az egy dolog, hogy jaj, nem örökké szeretné... de ha mondjuk van kb. egy érettségije, és kb. semmi tapasztalata, akkor nem tartanám jó húzásnak, mert nem biztos, hogy olyan könnyen vissza tud kerülni a munkaerőpiacra egy év kihagyás után.
2019. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!