Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a párotok elmenne nélkületek bulizni és alkoholt is inna?

Figyelt kérdés

Egyetemen vagyok, nem tudtam hazamenni hétvégén mert rengeteg tanulnivalom van. Nem tiltottam meg soha a páromnak hogy nélkülem eljárjon szórakozni de most megis valahogy bánt a dolog, vagyis inkabb az bánt hogy kitett egy kepet a baráti csoportunkba az italárol és oda írta hogy csúszik az alkohol. Szeretjük nagyon egymást, lehet ez az oka annak hogy nost kicsit féltékeny vagyok hogy a barátaival van és nem velem beszelget este. Kicsit ugy érzem túlreagálom..

22/N


2019. jan. 12. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#9


De igen, ez is baj, ha:


Ez valóban heti rendszerességgel van és alig várják (később heti 2-3-4 stb. lesz belőle


Ha ez a heti egy is "full elázással" zárul.


Ha nem helyesen állnak az alkoholhoz "igyunk még kettőt HŐJ, MENŐK VAGYUNK!!!"

2019. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

"Szeretjük nagyon egymást, lehet ez az oka annak hogy nost kicsit féltékeny vagyok..."

Nem, nem ez az oka, se önbizalmad nincs, se a barátodban nem bízol.

2019. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Enyhén szólva túlreagalálod. A párod nem a tulajdonod.
2019. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy hosszú távú, boldog párkapcsolat alaptulajdonsága, hogy a feleknek van saját életük is, és nincsenek összenőve.

Semmi rossz nincs abban, hogy a kedvesed csapott egy görbe estét a barátaival. Ne akarj rá pórázt tenni.

Cserébe, ha te mész csajos estére, gondolom ő is tolerálni fogja.


És ha szeret téged, nem fog a ribikkel foglalkozni. Ha meg akarna csalni, arra ezer más lehetősége lenne. A pasiknál az ilyen esték nem erről szólnak. Ez a szabadság érzése, és ha ezt barátnő mellett is megélhetik néha, attól a kapcsolatuk csak stabilabb lesz.

2019. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#14


És ehhez persze kötelező elem a 2 liter tömény alkohol...


Miért nem tudnak szintet tartani...?

2019. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Én teljesen megértelek. Azt is megértem, hogy rosszul esik, meg azt is, hogy tudod hogy túlreagalod. Sajnos én is ilyen vagyok. Nyilván rosszul esik, hiszen te éppen otthon tanulsz, és igazságtalan hogy emiatt nem tudtál elmenni. De egyébként ha jól működik a kapcsolatotok, nincs miert aggodnod! :) mást is fusztrálna szerintem ha tanulni kéne, míg a másik mulatja az időt, de szerintem mi ilyenkor hajlamosabbak vagyunk többet belelátni abba az iszogátasba mint kellene..szóval! Fel a fejjel, próbálj meg tanulni, ő Téged szeret, és sajnos vagy nem sajnos nem lenne jogos elvárni tőle, hogy amîg te tanulsz, ő se csinálhasson semmit :)
2019. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!