Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Ki hogy élte ezt meg?

Figyelt kérdés
Ha fogalmazhatok így nagyon nagy bajban vagyok! Szóval a helyzet a következő van egy lassan mostmár 7éve tartó kapcsolatom ebből van egy gyönyörűséges gyermekem! A lényeg az hogy sajnos úgy is érzem meg a párom is azt mondta hogy már nem szeret. Mind 2 fule mogott van eleg gond mint kettőnknek sok hibaja van. Viszont én a sok hibája ellenére sem tudom azt mondani hogy nem szeretem. Nem tudom mit tegyek egyszerűen azt érzem hogy bármennyi vita is van köztünk barmik is történtek ezek alatt a hosszú évek alatt nem tudok nelküle élni ő a mindenem! És ebbe bele törik a szívem. Mit tehetnék? Mi lenne a helyes? Valaki esetleg van vagy volt hasonló helyzetben? Negatív kommentekkel kíméljetek

#a párom!!
2019. jan. 17. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem szeret azt nem jelenti,hogy tud is nélküled élni.Vagy azt is mondta,hogy szivesen elhagy?
2019. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

mondják, 7 évenként van egy-egy mélypont a kapcsolatokban. Túl kellene lendülni rajta. Hibák? hát nincs hibátlan ember... Hosszú,de érdemes megnéznetek:

https://www.youtube.com/watch?v=XR1MgbYvMLk

2019. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeret téged. Mi a kérdés? A kapcsolatnak vége van, minél előbb elfogadod, annál jobb.
2019. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz kérdés,az egy dolog,hogy te mindenhogy szereted.De ahogy Ő azt neked el is mondta már nem szeret,ez pedig nem jelent jót.Kényszerből van melletted,ami a gyerekre sem lesz jó hatással.Érezni fogja,hogy apa és anya közt valami nem az igazi..
2019. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, de nem tudtam kilépni, mert nem engedte. Mindig elhúzta a mézesmadzagot, amibe belekapaszkodhattam. Pl: nem vagyok beléd szerelmes (3 órás maratoni csókolózás után), de én sose lettem első látásra szerelmes, nekem ehhez idő kell. Tehát mivel szerelmesnek tűnt, vártam. Mikor még fél év múlva se mondta, hogy szeret, szakítani akartam. Ekkor közölte, hogy ő szerelmes belém. Később évek múlva megint mélypont (1 éven át tartó mélypont) után megint szakítani akartam, mert éreztem, hogy már nem szeret engem. Közölte, hogy jól érzem, már nem szeret úgy, mint régen, DE ez nálunk csak hullámvölgy, amiből ki tudunk jönni. Tehát hiába hoztam meg a nagyon nehéz döntést (bele is betegedtem egyébként), nem engedett el, mindig mondott valamit, amibe tudta, hogy bele fogok kapaszkodni. Engem nagyon megviselt. Ő a köztünk levő konfliktusokat úgy oldotta meg, hogy kivonult az életünkből, hiába laktunk együtt, levegőnek nézett, bemenekült a gépe mögé. És ezek olyan hosszas elhidegülések voltak, amik miatt többször eljutottam a szakításig, de sose hagyta. Olyankor mindig összekapta magát és változtatott. Ez most utoljára már nem jön be. De ehhez az kellett, hogy beleszeressek másba. Így már nem tud semmilyen módon manipulálni. Megkockáztatom, most ő százszor jobban szeret, mint én, de még emögött is inkább birtoklásvágyat érzek. Olyan dolgokat megtesz értem, hogy senki nem érti, miért vagyok ilyen kegyetlen azzal a szegény fiúval. De én már nem felejtem el, hogyan bánt velem az elmúlt években és nem dőlök be az érzelmi manipulációinak. Ehhez viszont tényleg az kellett, hogy elmúljon belőlem a szerelem. Amíg szerettem, belekapaszkodtam minden szalmaszálba sajnos.
2019. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem szeret téged. Most. De nem is akar?


Nem tudom ti hogy érzitek, de számomra a szeretet nem állandó sajnos. Jobb napjaimon mindenkit szeretek, rosszabb napjaimon próbálom szeretni azokat a családtagjaimat akik mérhetetlenül irritálnak és néha a páromnak már nem is jut. Néha meg neki adom minden szeretetem.


A párodnál a kérdés az, hogy akarja-e még rád fordítani a szeretetét. Ha igen akkor mélyponton vagytok de nem szakadt el minden kötél. Ha nem akkor sajnos te is tudod a választ

2019. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!