Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy jobban adjon magára?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtem a barátommal, még nagyon igényes volt a megjelenésére. Mindig tiszta, vasalt ruhákban járt, mindennap fürdött, hajat és fogat is mosott, tiszta volt a lakása. Mostanában viszont mintha kicserélték volna. 2 naponta fürdik, piszkos, sókiválásos lyukas cipőben jár, gyűrött pólóban, szakadt nadrágban, ami alul néha saras. Fogat maximum hétköznap reggel mos, 2 napig hord egy alsóneműt, a nadrágját nem mossa ki egy hónapig. Ott telt be a pohár, mikor láttam, hogy kívül kakis a nadrágja, gondolom atütött, mert rendszeresen szokta gatyán keresztül vakarni a fenekét. Akkor összevesztem vele, hogy ez így nem lesz jó, akkor kb. egy hónapig újra adott magára, de megint kezd visszacsúszni. Mit tehetnék? Szeretem, nem akarom elhagyni. 3 éve vagyunk együtt, ő 25, én 22.
2019. jan. 19. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Fürdeni?

A fenekét sem törli meg.

A gatya és a nadrág külseje is olyan lett....

2019. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem orálozol neki.
2019. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rockarc ***** válasza:
43%

Megvaltozni csak akkor fog, amikor mar otthagytad. Van akinek kell a trauma, hogy osszeszedje magat. Mivel onnantol eselye sem lesz normalis nore, igy kenytelen lesz megint osszekapni magat, ha valamit el akar erni. Mint az elejen irtam, szinte biztos, hogy nem leszel az eleteben mire ez a valtozas beall, foleg mivel ez fogja indukalni.


42F

2019. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!